NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-26 rusarus123

wow knyga. Man labai patiko


2024-02-29 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)" aprašymas

Kotrynos Zylės „Didžioji būtybių knyga“ verta daugybės komplimentų. Tai unikalus kūrinys, skirtas jaunimui, tačiau įdomus bus bet kokio amžiaus skaitytojams.

„Didžioji būtybių knyga“ – enciklopedija. Tačiau iš šio žanro knygų kūrinys išsiskiria šmaikščiais paveikslėliais bei rašymo stiliumi. Autorė Kotryna Zylė klausėsi draugo milžino Kerniaus pasakojimų, konsultavosi su Lietuvos literatūros ir tautosakos instituto darbuotojais, rėmėsi įvairiais literatūriniais šaltiniais ir sukūrė mitinių padarų bei dievybių žinyną.

Enciklopedija „Didžioji būtybių knyga“ iliustruota šypseną keliančiais piešiniais, kurie vaizduoja būtybes šiuolaikiniame pasaulyje. Laumės glaudžiasi šalia skalbimo mašinos, maumas slepiasi klozete, ragana šūkauja daugiabučio laiptinėje, o kiti veikėjai taip pat randa savo vietą pasikeitusioje modernioje aplinkoje.

Knygoje – 25 būtybių aprašymai. Tekstai trumpi, tačiau labai informatyvus. Skaitytojai sužinos daug naudingos informacijos apie kiekvieną personažą: iš kur kilo jų vardas, kaip jie atrodo, kur gyvena ir ką valgo, kaip sutaria su žmonėmis ir kur jų ieškoti šiandien. Autorė tiki, kad visos būtybės vis dar gyvena tarp mūsų.

Reikia pavyzdžių? Vienas iš knygos gyventojų yra Maumas. Jis storas, nerangus, su didelėmis galūnėmis ir iš burnos drimbančiomis putomis. Maumas gyvena šuliniuose ir pelkėse. Senovėje jis valgydavo vaikus, o šiomis dienomis tenkinasi puvėkais ir šiukšlėmis. Maumas nesirodo suaugusiems, todėl jo bijo tik vaikai. Tačiau gera žinia ta, kad šios būtybės nemėgsta švarios ir šviesių namų, todėl jų beveik neįmanoma sutikti. Dar daugiau informacijos apie Maumus ir kitus mitinius personažus ieškokite enciklopedijoje „Didžioji būtybių knyga“.

Kotryna Zylė – sėkminga vaikų ir jaunimo autorė. Jos debiutinė knyga „Milžinas mažylis“ sulaukė daug gražių apžvalgų ir kritikų atsiliepimų bei 2014 m buvo įtraukta į geriausių Metų knygų vaikams TOP5. „Didžioji būtybių knyga“ irgi pastebėta. 2016-tais metais Knygos meno konkurse ji pripažinta gražiausiu metų kūriniu.

Vėlesnės rašytojos knygos taip pat buvo apdovanotos, tad autorės talentu galime neabejoti ir kviečiame knygą įsigyti internetu. Čia pat ir daugybė kitų leidinių su įdomiausiais siužetais. Pirkti online patogu! Juk nereikia net kojos iš namų iškelti, o knygyne pateikėme svarbiausią informaciją apie leidinius: trumpą aprašymą, santraukas, įkėlėme knygų ištraukų, nurodytas ir puslapių skaičius bei leidėjas. Tereikia išsirinkti ir nusipirkti! Tiesa, nepamirškite ir gerų akcijų bei išpardavimų, kuomet kainos tirpsta ir knygų galima nusipirkti daug pigiau.  • Autorius: Kotryna Zylė
  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 25x31, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098120561

Kiti taip pat domėjosi


2022-04-26

wow knyga. Man labai patiko

2021-03-26

Puikia knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)", kurį pristato Kotryna Zylė. Siūlome ne tik išsamų "Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kotryna Zylė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Didžioji būtybių knyga (2-oji laida)" perkama kartu