⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 8.23 SoldOut

Knygos "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga" aprašymas

Sklaidyk šią įspūdingą knygą "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga" ir sužinok apie kosmoso stebuklus – Saulę ir Saulės sistemos planetas, milžiniškas žvaigždes, neįtikėtino dydžio galaktikas ir daugybę kitų dalykų.



Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga", Fabiano Fiorin, Emily Bone. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Fabiano Fiorin, Emily Bone su knyga "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Fabiano Fiorin, Emily Bone. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Didžioji žvaigždžių ir planetų knyga" perkama kartu