0

Dievo vaikų planeta (+ 2 DOVANOS: Gerų darbų dienoraštis ir Brailio rašto abėcėlė)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 16,49 €
Knygyne: 20,29 €*
Sutaupote: 3.80 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Dievo vaikų planeta (+ 2 DOVANOS: Gerų darbų dienoraštis ir Brailio rašto abėcėlė)

  • Leidėjas: Verslas ar menas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 18x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 62
  • ISBN ar kodas: 9786098225037

2020-04-30 16.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šv. VELYKŲ proga - DOVANA!
Kartu su Algirdo Toliato knyga vaikams "Dievo vaikų planeta" gausite net dvi dovanas: knygelę "Gerų darbų dienoraštis“ ir Brailio rašto abėcėlę.
Regintieji vaikai, liesdami paveikslėlius užmerktomis akimis, susipažins su Brailio raštu. Tai galimybė ugdyti reginčiųjų vaikų socialines vertybes ir požiūrį į regos negalią turinčius vaikus.
_______________________________________________________________________________

Vaikams 6 –12 m.

Šiuolaikiškai kunigo Algirdo Toliato parašyta ir dailininkės Kristinos Norvilaitės iliustruota istorija „Dievo vaikų planeta“ pasakoja apie vaikų santykius ir draugystę. Ši knyga padės vaikams suprasti vieniems kitus ir mokys kurti draugiškus santykius. Istorija ne tik paskatins pamąstyti apie šalia esančius, bet ir suteiks progą visai šeimai pasikalbėti apie dvasines vertybes.

Dievas vaikams sukūrė planetą ir norėjo, kad ji būtų pilna džiaugsmo bei gerumo. Nepagailėjo įvairiausių dovanų, jos pradžioje vaikus džiugino, bet vėliau viskas pasikeitė. Vaikai tapo pikti, nelaimingi ir gyvendami chaose sugriovė planetą, kurioje nebebuvo vietos net Kūrėjui. Vieną dieną vaikai sutiko berniuką Jėzų. Jis savo pavyzdžiu atvėrė planetos gyventojams akis ir atskleidė dieviškų supergalių ir palaiminimų paslaptį.

Šiuolaikiškai kunigo Algirdo Toliato parašyta ir dailininkės Kristinos Norvilaitės iliustruota istorija pasakoja apie vaikų santykius ir draugystę, apie gebėjimą priimti skirtingus – „kitokius“ žmones. Apie tai, kaip dorovinės ir dvasinės vertybės keičia mūsų gyvenimus.

Kunigas Algirdas Toliatas (g. 1978) – 2007 m. įšventintas kunigu, Lietuvos policijos kapelionas (nuo 2013 ), Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčios kunigas (nuo 2017).

Įsigydami šią knygą, prisidedate prie “Padovanokime knygą neregiui“ iniciatyvos t.y. prie naujos versijos „Dievo vaikų planeta“ leidimo Brailio ir reginčiųjų raštu su liečiamomis iliustracijomis. Knyga, kuri bus skirta visiems: ir regintiems, ir neregiams.

„Padovanokime knygą neregiui“ – tai iniciatyva, kuria norime suteikti lygias galimybes reginčiam ir neregiui kartu skaityti knygas ir pažinti „kitaip“ kunigo Algirdo Toliato parašytą istoriją „Dievo vaikų planeta“. Apie projektą „Padovanokime knygą neregiui“ plačiau: www.taskoistorija.lt

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu