0

Dizainas. Matoma inteligencija

  • Nuolaida knygai -48%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 28,67 €*
Sutaupote: 13.68 € (48%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-06-02 Gintarė

pas jus labai brangiai. knygynuose pegasas tik 77 lt!

Informacija

Dizainas. Matoma inteligencija

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 26x29, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 335
  • ISBN ar kodas: 9789955739128

2021-03-31 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Dizainas. Matoma inteligencija" aprašymas

Nemokamas pristatymas Lietuvoje!


Dizainas visur aplink mus, jo neįmanoma išvengti. Viską, kas mus supa, sukūrė dizaineriai - nuo sąvaržėlės ir iPod'o iki mūsų namų ir gyvenimo būdo."Dizainas. Matoma inteligencija"
yra orus, įtikinamas, išsamios apimties ir formos, geriausias mūsų šimtmečio dizaino pristatymas. Šią knygą parašė Stephenas Bayley's (Stefenas Beilis), vienas iš geriausiai pasaulyje žinomų šiuolaikinės kultūros apžvalgininkų, ir Terence'as Conranas (Terensas Konranas), vienas iš žymiausių, labiausiai išlavinto skonio pasaulio dizainerių, tai duoklė garsiausiems vardams, judėjimas, medžiogoms ir procesams, tokiems kaip baldų, drabužių, automobilių, grafikos, gaminių, ženklų ir simbolių, kurie turėjo įtakos dizaino pasauliui. Knygoje sumaniai pateikiami reikšmingi faktai ir autoritetingos nuomonės apie viską - nuo lūpdažio iki garlaivio ir, kaip kartą yra pasakęs dizaineris Raymondas Loewy's, pristatomi pačiu laiku.Knyga "Dizainas. Matoma inteligencija" pradedama keletu straipsniu apie tai, kaip dizainas įgavo vietą šiuolaikinės kultūros istorijoje, ir Terence'o Conrano dizaino apibrėžimu. Svarbiausia knygos dalis yra raidinis straipsnių nuo A iki Z rinkinys apie svarbius asmenis, gaminius ir procesus nuo XX a.pr.iki mūsų dienų, taip pat garsių praeities ir šiuolaikinių dizainerių biografijos, korporacijų istorijos, gaminių aprašymai, sąmojingos šiuolaikinės vadybos apžvalgos, kultūros ir socialinės teorijos. Puikus dizainas, puikus tekstas, "Dizainas. Matoma inteligencija" - gana nesudėtingas, nepaprastai reikalingas įvadas į šiuolaikinio pasaulio turinį.

2011-06-02

pas jus labai brangiai. knygynuose pegasas tik 77 lt!

Parašykite atsiliepimą apie "Dizainas. Matoma inteligencija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Dizainas. Matoma inteligencija, kurią skaitytojams dovanoja Stephen Bayley, Terence Conran. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Stephen Bayley, Terence Conran su knyga Dizainas. Matoma inteligencija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Dizainas. Matoma inteligencija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stephen Bayley, Terence Conran. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Dizainas. Matoma inteligencija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Dizainas. Matoma inteligencija" perkama kartu