0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Komiksai: pažink ir kurk

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Komiksai: pažink ir kurk


2021-06-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Komiksai: pažink ir kurk" aprašymas

Knygoje „Komiksai: pažink ir kurk“ pristatomi komiksų medijos atsiradimo ir vystymosi etapai, komikso kūrimo technikos, įvertinami jų privalumai ir kylantys iššūkiai. Taip pat pateikiama praktinių patarimų, kaip spalvinti komiksą, pridėti komikso teksto burbulus, sukurti patrauk­lų komikso viršelį, išleisti ir platinti savo kūrybos komikso knygelę.

Leidinys "Komiksai: pažink ir kurk" skirtas komiksų kūrėjams ir komiksais besidomintiems naujokams ar savo žinias norintiems praplėsti komiksų entuziastams.Parašykite atsiliepimą apie "Komiksai: pažink ir kurk"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Komiksai: pažink ir kurk, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Komiksai: pažink ir kurk aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Komiksai: pažink ir kurk už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Komiksai: pažink ir kurk? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tomas Mitkus, Vaida Nedzinskaitė-Mitkė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Komiksai: pažink ir kurk" perkama kartu