⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 6.29 SoldOut

Knygos "Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Leidinyje pateikiami šiuo metu sparčiai plėtojamos informacinių technologijų krypties – veiklos analitikos, laboratorinių darbų aprašymai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Vigintas Šakys, Bronius Paradauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vigintas Šakys, Bronius Paradauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Duomenų saugyklos ir veiklos analitika. Laboratoriniai darbai" perkama kartu