Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Džonas (knyga su defektais)

Kaina: 4,29 €
Kaina su kodu: 3,86 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 4.29 InStock
Į krepšelį 3,86 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Džonas (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje "Džonas" - Cynthia Lennon pirmą kartą pasakoja visą nepaprastai įdomią savo gyvenimo istoriją santuokoje su žmogumi, kuris buvo labiausiai dievinamas ir garbinamas TheBeatles narys.

„Atėjo laikas, kai jaučiuosi pasirengusi papasakoti tiesą apie Džoną ir save, apie mūsų drauge praleistus metus ir gyvenimą po jo mirties. Yra tiek daug visko, ko niekada nesu pasakojusi, tiek daug niekada neišsakytų atsitikimų, neišreikštų jausmų – ir didžiulės meilės, ir skausmo, kančios, pažeminimo. Kas iš tikrųjų tarp mūsų vyko, žinau tik aš – kodėl mes gyvenome drauge, kodėl išsiskyrėme, ką reiškia būti buvusia Džono žmona. Kodėl dabar? Nes išsiskyrusi su Džonu ir šitiek metų mėgindama gyventi paprastą gyvenimą, aš galiausiai suvokiau, jog visados liksiu žinoma kaip pirmoji Džono žmona.
Kaip tik todėl aš ir noriu papasakoti tikrąją istoriją apie tikrąjį Džoną – siutinantį, mielą, kartais nuožmų, tačiau linksmą, genialų ir vargo patyrusį žmogų, kuris pasauliui padarė didžiulę įtaką.“

Cynthia Lennon

Vertė Saulius Žukauskas

PRATARMĖ

Augti Džono Lenono sūnumi - ne rožėmis klotas kelias. Visą gyvenimą tik ir tegirdėjau žmones sakant: „Mylėjau tavo tėtį." Tai girdint, visados apimdavo dvilypiai jausmai. Žinau, kad tėtis buvo dievaitis milijonams žmonių, užaugusių su jo muzika ir idealais. Tačiau man jis nebuvo nei muzikantas, nei taikos ikona - jis buvo tėvas, kurį aš mylėjau ir kuris labai dažnai mane nuvildavo. Sulaukus penkerių, kai mano tėvai išsiskyrė, aš jį mačiau tik keletą sykių - tuomet jis būdavo atitolęs ir įbaugintas. Augau ilgėdamasis buvimo su juo, tačiau jaučiausi atstumtas ir nesvarbus.

Tėtis buvo didžiai talentingas, išskirtinis žmogus, kovojęs už taiką ir meilę. Tačiau rodyti tą meilę ir taiką savo pirmajai šeimai - mano motinai ir man - jam sekėsi labai sunkiai. Daugelyje tėčio gyvenimo epizodų mudu su mama buvome ignoruojami, o geriausiu atveju laikomi nesvarbiais jo gyvenimo žmonėmis. Liūdna, tačiau tai justi net ir dabar. Vis dėlto mama buvo pirmoji jo meilė, o kartu ji praleido pusę jo gyvenimo, skaičiuojant nuo to momento, kai jis suaugo, - nuo pat dailės koledžo laikų iki The Beatles susiformavimo ir stulbinamos pasaulinės šlovės. Kaip tik todėl aš labai džiaugiuosi, kad ji nusprendė aprašyti savąją jųdviejų istorijos pusę. Mama gerokai per ilgai turėjo taikstytis su menkinimu, kai ji tėčio gyvenime buvo prilyginama tik dūmų debesėliui, bet tai toli gražu nėra tiesa. Laikas viską iškloti atvirai. Yra tiek daug visko niekad neišsakyto, tiek daug niekada nepasakotų istorijų. Jei jau turi būti nutapytas adekvatus tėčio gyvenimo paveikslas, jame turi atsispindėti ir mamos tiesa, nors ir gerokai pavėluotai.

Nepaprastai ja didžiuojuosi. Ji visada manimi rūpinosi; ji vienintelė buvo su manimi, mokė mane, kas gyvenime yra svarbu ir nepalūžo, kai mūsų pasaulis byrėjo. Jei tėtis greitai tapo vienu turtingiausių savo aplinkos žmonių, mama ir aš turėjome labai nedaug, o kad išlaikytų mūsų šeimą, jai tekdavo išvykti dirbti. Mama niekad neprarasdavo orumo, ir aš turiu jai padėkoti už tai, kuo tapau. Gerbiu jos atvirumą ir drąsą - žinau, kad rašant savąją istoriją, jai labai reikėjo ir vieno, ir kito. Kaip tik todėl aš visiškai palaikau ją ir rekomenduoju šią knygą kiekvienam, kuris nori žinoti tiesą - tikrąją tiesą apie tėčio gyvenimą.


  • Autorius: Cynthia Lennon
  • Leidėjas: Novelita
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099543659-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Džonas (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Cynthia Lennon pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Džonas (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Džonas (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Džonas (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Džonas (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Cynthia Lennon tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Džonas (knyga su defektais)“ perkama kartu