0

Elė, lokys ir sniegas

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Elė, lokys ir sniegas

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9786094416927

2021-03-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Elė, lokys ir sniegas" aprašymas

„Dabar laimingiausias metų laikas, o aš jaučiuosi tokia liūdna!“ – galvoja Elė.

Niekas nepadeda – nei šokiai, nei kūlversčiai. Tačiau mama pačiu laiku padovanoja dukrai ypatingą šeimos knygą, pilną idėjų, kaip susikurti kalėdinę nuotaiką.
Įvykdžiusi visas šventines užduotis, kurias galėsite daryti kartu, mergaitė iš tiesų pajunta Kalėdų džiaugsmą. O dar jos laukia ypatingas susitikimas su lokiu... Patarimai veikia ir pradžiugins ne tik Elę, bet ir jaunuosius šios knygos skaitytojus, kuriems patiks ne tik pasakojimas apie Elę ir lokį, bet ir smagūs darbeliai bei močiutės sausainių receptas.

Kurkite šventinę nuotaiką drauge su Ele!

Jaukią, žiemišką ir šventinę nuotaiką kurti padedančią knygelę mažiesiems skaitytojams sukūrė italų dailininkė Corinne Giampaglia.

Iš italų kalbos vertė Laura Vilkaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Elė, lokys ir sniegas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Elė, lokys ir sniegas, kurį parašė Corinne Giampaglia. Siūlome ne tik išsamų Elė, lokys ir sniegas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Corinne Giampaglia. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Elė, lokys ir sniegas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Elė, lokys ir sniegas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Elė, lokys ir sniegas" perkama kartu