Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos

Kaina: 7,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos" aprašymas

Valdo Adamkaus knyga, kuriai lemta šturmuoti skaitomiausių knygų sąrašų viršūnes – „Esu vienas iš jūsų“.

Knygoje „Esu vienas iš jūsų“ surinktos geriausios ir įdomiausios prezidento Valdo Adamkaus kalbos, sakytos jo prezidentavimo laikotarpiu. Tiek tuomet, tiek prezidentui jau baigus kadenciją, kiekvienas jo žodis būdavo gaudomas ir sekamas. Taip yra iki šiol, nes V. Adamkaus moralinis autoritetas lieka nenuginčijamas, o jo žodžiai įkvepia tiek senus, tiek jaunus.

Anksčiau pasirodžiusios prezidento Valdo Adamkaus knygos „Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai“, „Pareigos, kurios nesibaigia“ ir „Valdas Adamkus. Pokalbiai nesilaikant protokolo“ sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo, o kai kurie jose papasakoti įvykiai ar pokalbiai sukėlė net ir prieštaringų vertinimų. Tačiau visos knygos išsiskyrė lengvu tonu ir atskleidė iki tol nežinomas detales ne tik apie patį V. Adamkų, bet ir apie visos šalies gyvenimą.

Dvi kadencijas (1998–2003 ir 2004–2009 metais) šaliai vadovavusio prezidento Valdo Adamkaus naujoje knygoje „Esu vienas iš jūsų“ – rinktinės kalbos, tos, kurias įvairiomis progomis jam teko sakyti daugybei žmonių. Tai ir ne vieną sielą palietę žodžiai, ir šalies politiniam gyvenimui įtaką dariusios pastabos, komentarai.

Valdas Adamkus gimė 1926 metų lapkričio 3 dieną Kaune tarnautojų šeimoje. Karo metais dalyvavo rezistencinėje veikloje. 1944-ųjų liepos mėnesį su tėvais pasitraukė į Vokietiją. Vokietijoje Valdas Adamkus baigė lietuvių gimnaziją, studijavo Miuncheno universitete, Gamtos fakultete. 1949 metais atvyko į JAV. 1960-aisiais Valdas Adamkus baigė Ilinojaus Technologijos institutą, įgijo statybų inžinieriaus specialybę. 1951 m. Valdas Adamkus vedė Almą Nutautaitę. Aštuntojo dešimtmečio pradžioje Valdas Adamkus buvo pakviestas dirbti į kuriamą JAV aplinkos apsaugos federalinės valdžios instituciją – Aplinkos apsaugos agentūrą. Valdas Adamkus aktyviai dalyvavo lietuvių išeivijos visuomeninėje ir politinėje veikloje.

1993 metais Valdas Adamkus buvo kandidato į Lietuvos Respublikos prezidentus Stasio Lozoraičio rinkimų kampanijos vadovas. 1996 metais Valdas Adamkus aktyviai dalyvavo Lietuvos Seimo rinkimų kampanijoje, telkdamas nuosaikiąsias vidurio politines jėgas. 1998 metais Valdas Adamkus buvo išrinktas Lietuvos Respublikos Prezidentu. 2002 metais Valdas Adamkus iškėlė savo kandidatūrą antrai Prezidento kadencijai, tačiau antrajame rinkimų ture pralaimėjo Rolandui Paksui. 2004 metais Lietuvos Respublikos Seimui Rolandą Paksą pašalinus iš Prezidento pareigų, Valdas Adamkus dar kartą išrinktas į Prezidento postą.

Valstybės vadovas yra apdovanotas 35-iais įvairių šalių aukščiausiais valstybiniais ordinais, Atėnų miesto Aukso grandine, taip pat Lietuvos Skautų sąjungos Geležinio Vilko ordinu, Lietuvos Šaulių sąjungos Žvaigždės ordinu, Tarptautinio olimpinio komiteto apdovanojimu už Sporto ir olimpinio judėjimo plėtojimą, yra daugybės universitetų garbės daktaras.


  • Autorius: Valdas Adamkus
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 600
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663376

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Politikos knygos

Valdas Adamkus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valdas Adamkus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Esu vienas iš jūsų. Rinktinės Prezidento kalbos" perkama kartu