NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

EXiT: Faraono kapas (lietuvių kalba)

Kaina: 16,99 €
Kaina su kodu: 15,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Turime sandėlyje

2024-04-30 16.99 InStock
Į krepšelį 15,29 € -10% su kodu
PATOGU

Aprašymas

Egipto šventės metu žaidėjai aplanko visos kelionės akcentą – akmenines piramides! Bet pakilę siaurais, labirintiniais koridoriais, jie supranta, kad atitrūko nuo likusios grupės. Kelias valandas klajoję, jie patenka į paslaptingą kapo kambarį, tačiau staiga už jų užsiveria akmeninės durys. Žaidėjai yra įkalinti. Ant grindų guli smėliu padengtas sąsiuvinis ir senovinis besisukantis kodų rinkiklis. Ar žaidėjai sugebės laiku pabėgti, ar bus amžinai palaidoti po akmenimis?

„Faraono kapas“ – tai populiariausių ir geriausiai parduodamų pabėgimo kambarių žaidimų serijos dalis. „Faraono kapo“ žaidėjai dirba komandoje, naudoja kūrybiškumą ir dedukcijos galias, kad išsiaiškintų kodus, išspręstų galvosūkius, rinktų objektus ir po truputį užsitarnautų savo laisvę.

Kiekvieną „EXiT“ žaidimą jūsų komanda pradeda užrakinta įsivaizduojamame kambaryje arba įkalinta kokioje kitoje vietoje. Turite išspręsti eilę mįslių ir galvosūkių, kad atrakintumėte duris ir atrastumėte naujas mįsles. Kiekvienas teisingas sprendimas atrakina naują mįslę, o jūs atsiduriate vienu žingsniu arčiau laisvės. Perskaitę taisyklių knygelę, komandos nariai turės patys išsiaiškinti, kaip atrodo kambariai, kokios yra juose esančios užuominos, kaip jas iššifruoti ir kaip pabėgti. Kiekvieną žaidimą galima žaisti tik kartą, nes turėsite žymėti, lankstyti ir plėšyti žaidimo rinkinio dalis.

Amžius: nuo 12 metų

Žaidėjų skaičius: 1-4

Žaidimo trukmė: 45-150 minučių

Nuostatų kalba: LTKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "EXiT: Faraono kapas (lietuvių kalba)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Loginiai žaidimai


Dažnai su "EXiT: Faraono kapas (lietuvių kalba)" perkama kartu