Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai

Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 21,99 €*
Sutaupote: 5,00 € (23%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai" aprašymas

Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas – vieni žinomiausių televizijos veidų, populiariausio intelektinio TV žaidimo „Auksinis protas“ kūrėjai ir vedėjai. Ši knyga „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ yra dar viena netikėta žaidimo „Auksinis protas“ forma, kurią išradingieji A. Valinskas ir A. Tapinas pristato drauge su leidykla „Terra Publica“.

Į enciklopediją surinkti įdomiausi populiaraus LRT žaidimo „Auksinis protas“ klausimai. Jų net 999 – juk tokios prabos yra gryniausias auksas. Kartu pateikiami išsamesni atsakymų paaiškinimai. Enciklopediją sudaro 9 skyriai (Lietuva, geografija, gyvoji gamta, senovės pasaulis, istorija, mokslas, kultūra, garsenybės, įvairenybės), šie suskirstyti į poskyrius. Kiekviename išskirti specialieji klausimai „A lyga“, „???“ ir „Taip. Ne“.

„A lyga“ – auksiniai klausimai, kuriems įveikti prireiks ne tik žinių, bet ir logikos bei nuovokos.

„???“ žymimi sudurtiniai klausimai – su dviem ar daugiau užuominų. Tai auksinių klausimų priešingybė, kad juos įveiktum, pakanka žinoti dalį informacijos.

„Taip. Ne“ – azartiškieji, TV laidos dalyvių mėgstami klausimai. Tikimybė atspėti – net 50 procentų!

Knyga „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ gausiai iliustruota nuotraukomis ir meno reprodukcijomis. Iš viso joje net 425 iliustracijos! Enciklopedija pravers ne tik proto mūšių mėgėjams, bet ir šeimoms, mėgstančioms tyrinėti, smalsauti, atrasti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Enciklopedijos

Andrius Tapinas, Arūnas Valinskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Tapinas, Arūnas Valinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai" perkama kartu