0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 16,99 €
Kaina knygyne: 20,79 €*
Sutaupote: 3.80 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai


2021-04-30 16.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai" aprašymas

Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas – vieni žinomiausių televizijos veidų, populiariausio intelektinio TV žaidimo „Auksinis protas“ kūrėjai ir vedėjai. Ši knyga „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ yra dar viena netikėta žaidimo „Auksinis protas“ forma, kurią išradingieji A. Valinskas ir A. Tapinas pristato drauge su leidykla „Terra Publica“.

Į enciklopediją surinkti įdomiausi populiaraus LRT žaidimo „Auksinis protas“ klausimai. Jų net 999 – juk tokios prabos yra gryniausias auksas. Kartu pateikiami išsamesni atsakymų paaiškinimai. Enciklopediją sudaro 9 skyriai (Lietuva, geografija, gyvoji gamta, senovės pasaulis, istorija, mokslas, kultūra, garsenybės, įvairenybės), šie suskirstyti į poskyrius. Kiekviename išskirti specialieji klausimai „A lyga“, „???“ ir „Taip. Ne“.

„A lyga“ – auksiniai klausimai, kuriems įveikti prireiks ne tik žinių, bet ir logikos bei nuovokos.

„???“ žymimi sudurtiniai klausimai – su dviem ar daugiau užuominų. Tai auksinių klausimų priešingybė, kad juos įveiktum, pakanka žinoti dalį informacijos.

„Taip. Ne“ – azartiškieji, TV laidos dalyvių mėgstami klausimai. Tikimybė atspėti – net 50 procentų!

Knyga „Auksinis protas. Iliustruotoji enciklopedija: 999 klausimai“ gausiai iliustruota nuotraukomis ir meno reprodukcijomis. Iš viso joje net 425 iliustracijos! Enciklopedija pravers ne tik proto mūšių mėgėjams, bet ir šeimoms, mėgstančioms tyrinėti, smalsauti, atrasti.Parašykite atsiliepimą apie "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: nuo 7 iki 99 metų


Dažnai su "Auksinis protas. Enciklopedija. 999 klausimai" perkama kartu