Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas

Kaina: 1,08 €
Kaina su kodu: 0,97 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 1.081 InStock
Į krepšelį 0,97 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“ aprašymas

Leidinyje "Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas" nagrinėjamas Žemės gravitacijos laukas, kuriame atliekami geodeziniai matavimai. Pateikiami traukos, išcentrinės jėgos ir sunkio potencialai. Analizuojami laukų ekvipotencialiniai paviršiai ir jėgų linijos. Nagrinėjamas dangaus kūnų poveikis Žemės gravitacijos laukui ir su tuo susijęs vertikalės krypties, astronominio zenito ir Žemės paviršiaus taškų aukščių skirtumo kitimas.

Mokomoji knyga skirta geodezijos specialybės studentams. Ji turėtų būti naudinga ir magistrantams, kurių studijuojami dalykai ar praktiniai darbai susiję su tiksliaisiais geodeziniais ir gravimetriniais matavimais bei gravitacijos lauko tyrimais.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fizika. Astronomija

P. Petroškevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, P. Petroškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Fizinė geodezija: Žemės gravitacijos laukas“ perkama kartu