⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos

Kaina: 5,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos" aprašymas

Leidinyje nagrinėjamos dangaus sferinių koordinačių sistemos, parinis šviesulių judėjimas, su Žemės sukimusi susietos ir atominio laiko sistemos, naudojamos geodezinėje astronomijoje. Pateikiamas ryšys tarp skirtingų koordinačių ir laiko sistemų.

Mokomoji knyga skirta geodezijos specialybės studentams, magistrantams ir doktorantams, studijuojantiems fizinę ir kosminę geodeziją bei Žemės formos teoriją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos", P. Petroškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar P. Petroškevičius su knyga "Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė P. Petroškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Geodezinė astronomija: dangaus koordinačių ir laiko sistemos" perkama kartu