0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ganyklų vaikai

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 3.50 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ganyklų vaikai


2021-05-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ganyklų vaikai" aprašymas

Tarpukario Lietuvoje Stepas Zobarskas buvo vienas populiariausių vaikų ir jaunimo rašytojų. "Ganyklų vaikai" - tai skaidrūs rašytojo vaikystės ir jaunystės išgyvenimų prisiminimai. S. Zobarskas linko į psichologinę novelę. Puikiai ir įtaigiai mokėjo atskleisti žmogaus dvasingumą. Jo kūryba stebina natūralumu ir paprastumu, pasižymi psichologiniu įžvalgumu.


  • Autorius: Stepas Zobarskas
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789986340942

Parašykite atsiliepimą apie "Ganyklų vaikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Ganyklų vaikai, kurį parašė Stepas Zobarskas. Siūlome ne tik išsamų Ganyklų vaikai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Stepas Zobarskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Ganyklų vaikai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Ganyklų vaikai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ganyklų vaikai" perkama kartu