NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys

Kaina: 57,19 €
Kaina su kodu: 51,47 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 57.19 InStock
Į krepšelį 51,47 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys" aprašymas

Knyga „Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys“ skirta smagiai ir turiningai praleisti laiką, tad patogiai įsitaisykite ir keliaujame atskleisti Renesanso ir Baroko paslapčių!

„Darau kažką naujo ir man labai įdomaus. Esu ne tik užsibrėžęs gyvai pamatyti visus XVII amžiaus pradžios Italijos tapybos genijaus Caravaggio paveikslus, bet ir sudėti savo įspūdžius į interaktyvų istorinį pasakojimą su video segmentais, paveikslų analize ir netgi šiek tiek prozos, kuri vėliau gal virs kažkuo didesniu“, – pirmame paveikslų analizių įraše savo prenumeratoriams rašė Andrius Tapinas. Ir dabar, nepraėjus nė metams, tas virsmas įvyko.
Ši knyga gimė iš autoriaus noro žinoti ir suprasti daugiau. Nagrinėti paveikslus iki smulkiausių detalių, imtis vieno paveikslo ir paleisti jį tik išgręžus kaip kempinę: sužinojus visas jo paslaptis ir išsiaiškinus simbolius. O tai reiškia dešimtis skirtingų šaltinių: straipsnių, knygų, diskusijų, archyvinių dokumentų, vertimų, įvairių vaizdo įrašų kursų prenumeratų ir galiausiai – studijų apie Italijos Renesanso dailę Oksfordo universitete.
„Senųjų Meistrų paveikslai mane visada traukė lyg magnetas. Bet, turbūt kaip ir daugelis jūsų, pastovėdavau muziejuje, pagalvodavau, kad labai gražu, ir keliaudavau toliau. Net ir ekskursijose su gidu dažnai sužinodavau tik tokius gana paviršutiniškus faktus.

Knyga lengvai parašyta, įdomi skaityti ir iki smulkiausių detalių analizuojanti pasirinktus dailės kūrinius. „Su visa pagarba dailės istorijos profesionalams ir diplomuotiems dailės istorikams – jų knygas skaityti yra darbas. O man norėjosi suteikti ir pramogą. Parodyti ne tik paveikslus ir jų detales, bet ir atskleisti to laikotarpio paslaptis bei intrigas, įterpti savo paties rašytus literatūrinius etiudus, dirbtinio intelekto sukurtas iliustracijas ir įvairius vaizdo įrašus iš savo kelionių po muziejus.“
Autorius

Ši knyga nepretenduoja į išsamų žinyną. Paveikslai autoriaus pasirinkti subjektyviai, tik laikantis lengvos chronologinės tvarkos ir neišklystant iš Senųjų Meistrų rėmų.

„Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys“ – tai XV–XVIII a. garsiausių dailininkų ir jų kūrinių paslapčių albumas, kuriame autorius Andrius Tapinas analizuoja Bellinio, Botticellio, Claude, Raphaelio, Bruegelio, Michelangelo, da Vincio, žinoma, Caravaggio, ir kitų menininkų tapybos šedevrus.


  • Autorius: Andrius Tapinas
  • Leidėjas: Laisvės media group
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 25x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099643526

Parašykite atsiliepimą apie "Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Meno kritikos, meno istorijos knygos

Andrius Tapinas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Tapinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Genijai, pasipūteliai ir žmogžudžiai: Senieji Meistrai ir jų paveikslų paslaptys" perkama kartu