NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą

Kaina: 13,63 €
Kaina su kodu: 10,90 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 13.63 InStock
Į krepšelį 10,90 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos "Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą" aprašymas

“Ne burtų lazdele mostelėjus viena kalba parašytas kūrinys užgieda kita kalba, todėl norėjosi ne mokslininkės, o vertėjos akimis pabandyti pažvelgti ir į vertimo Lietuvoje istoriją, ir į sunkumus, susijusius su kitos šalies, kitos mąstysenos, kitos jausenos perteikimu lietuviškai, kadangi kiekvienas laikas, įgydamas naujų idėjų, įgyja ir naujas akis, kuriomis žvelgia į praeities autorių kūrinius.
Būtinybė mąstyti apie Šekspyro vertimus, kitaip tariant, rinktis tarp tiesos ir melo, neišnyko ir demokratiniu save vadinančiame pasaulyje. Jei bandoma pasirinkimą išblukinti, gėris virsta vos atskiriamu tašku, „per mažu regėjimui“ (Shakespeare), dulkele be dydžio ir formos. Tad gal verta atsigręžti į Europos didybę - šekspyrišką meną, atgauti bendražmogišką tapatybę, nes nemenas, kaip ir piktžolės, klestės nepuoselėjamas.“
Irena Marija Balčiūnienė

Irena Marija Balčiūnienė (g. 1943) 1960-1965 m. studijavo anglų kalbą ir literatūrą Vilniaus universitete, dirbo anglų kalbos mokytoja, redaktore „Vagos“ leidykloje. Nuo 1972 m. - laisvai samdoma vertėja. Lietuvos rašytojų sąjungos ir Lietuvos literatūros vertėjų sąjungos narė.Parašykite atsiliepimą apie "Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Irena Marija Balčiūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irena Marija Balčiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Iliuzija, kad skaitome Šekspyrą" perkama kartu