NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija

Kaina: 22,99 €
Kaina su kodu: 15,63 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 22.989 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija" aprašymas

Kartu su bebaime komanda leiskitės į nepakartojamus nuotykius, aprašytus šiose septyniose istorijose. Šunyčiai patruliai gelbėja pasaulį kiekvieną dieną – Maršalas padeda pasimetusiai katytei, o Riedulys sapne suranda dinozauriukus ir grąžina juos mamai. Nė vienas darbas nėra per sunkus, nė vienas šunytis nėra per mažas!

Šią stulbinančią herojiškų istorijų kolekciją sudaro geriausi pasakojimai apie šunyčius patrulius. Patekus į bėdą, tereikia sušukti – šunyčiai patruliai visada atskubės į pagalbą. Seklys, Maršalas, Padangė, Riedulys, Rokis ir Zuma – Raiderio vadovaujama bebaimė komanda – leidžiasi į nepaprastus nuotykius, demonstruodami gebėjimą dirbti kartu, draugystę, drąsą ir gerumą. Legendiniai Nuotykių įlankos herojai vos pakviesti atskuba į stebėjimo punktą, pasirengę ištiesti pagalbos leteną. Su kuriuo šunyčiu norėtumėte vykti į misiją?

„Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija“:

    • knygą sudaro septynios geriausios Šunyčių patrulių istorijos;

    • moko gerumo, komandinės dvasios ir pasitikėjimo savimi;

    • skatina niekada nenuleisti rankų ir kovoti už teisingumą;

    • skatina būti visuomeniškus, galvoti ne tik apie savo, bet ir kitų gerovę;

    • pabrėžia, kad svarbu ne amžius ar ūgis, o tai, kas esi ir ko sieki;

    • daug veiksmo, netikėtų siužeto posūkių ir mėgstami veikėjai kaipmat įtrauks vaikus į nepaprastą skaitymo nuotykį.

Knyga „Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija“ skirta vaikams nuo 3 metų.

Šunyčių patrulių komandą sudaro:

    Seklys – vokiečių aviganis, atletiškas policijos šunytis, mėgstantis vadovauti. Ypatinga savo uosle jis gali susekti ką tik nori.

    Maršalas, drąsus ir jautrus dalmatinas, yra patrulių komandos ugniagesys. Jis niekada nepasiduoda, nors yra šiek tiek nerangus.

    Padangė, žavingas kokerpudelis, yra bebaimė pilotė. Ši šunytė sumani, ištikima ir puikiai vairuoja savo sraigtasparnį.

    Riedulys yra tvirtai sudėtas anglų buldogas, turintis auksinę širdį. Jis mėgsta išsipurvinti, o tada šokti į šiltą vonią.

    Rokis šis rūšiuoti mėgstantis šunytis mišrūnas yra labai kūrybingas. Savo daiktų dėžėje jis gali rasti reikalingą įrankį ir išspręsti kiekvieną problemą.

    Zuma – žaismingas labradoras, patrulių komandos vandens gelbėtojas. Jis mėgsta juoktis ir užsiima banglenčių sportu.

„Šunyčiai patruliai“ – animacinis serialas ikimokyklinukams, pasakojantis apie šešis mielus, bet narsius šunyčius: Seklį, Maršalą, Rokį, Zumą, Riedulį ir Padangę, kuriems vadovauja dešimtmetis technologijų asas Raideris. Šunyčiai patruliai drąsiai sprendžia problemas ir gelbėja Nuotykių įlankos gyventojus iš sudėtingų situacijų. Ugniagesys Maršalas, policininkas Seklys ir sraigtasparnį vairuojanti Padangė – visi šunyčiai yra unikalios skirtingų įgūdžių turinčios asmenybės, kuriančios gero piliečio įvaizdį ir parodančios, kaip svarbu yra bendradarbiauti. Nedidelės kuprinės jiems ant nugaros padeda įvairiausiose situacijoje – ir gelbėjant kačiukus, ir saugant traukinį prasidėjus akmenų griūčiai! Įvykdę atsakingas užduotis, šunyčiai patruliai visada randa laiko pažaisti, pajuokauti, jiems labai patinka, kai Raideris pakaso ausį.

Įdomus faktas: visus šunyčius išgelbėjo ir unikalius įgūdžius jiems išlavino Raideris.


  • Pavadinimas originalo kalba: Paw Patrol Treasury. Story Collection to Share & Enjoy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090157459
  • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šunyčiai patruliai. Geriausių istorijų kolekcija" perkama kartu