⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gipsas

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gipsas" aprašymas

Nyderlandų autorės Anna Woltz knyga „Gipsas“ yra smagi nuotykių istorija skirta jauniesiems skaitytojams. Tai pasakojimas apie vieną žiemos naktį ligoninėje.

Pagrindinei veikėjai ir pasakotojai Felicijai yra dvylika metų. Ji ligoninėje atsidūrė kartu su sesute, kuri patyrė nedidelę dviračio avariją. Felicijos šeimai teks luktelėti, kol gydytojai Bentei sutvarkys pirštą. Tačiau laukti taip nuobodu! O čia dar pykstasi besiskiriantys tėvai. Felicija pasprunka tyrinėti ligoninės. Jai tai atrodo daug smagiau nei klausytis barnių ar nuobodžiai stypsoti vietoje. Klajodama po ligoninės koridorius Felicija netrunka susirasti draugų. Čia ji sutinka penkiolikmetį Adamą, kuris į ligoninę atvyko aplankyti neišnešioto broliuko. Vaikai į savo nedidelį būrelį priima ir keistuolę Primulą, kuri ką tik patyrė operaciją. Ši keista komanda patiria ne vieną nuotykį, o draugystė padeda išspręsti iškilusius sunkumus.

„Gipsas“ lengvai įtraukia, mat knygoje gausu nuotykių, įtampos, o veikėjų charakteriai įdomūs, nestokojantys iškalbos, humoro jausmo bei drąsos.

Anna Woltz prisipažįsta, kad prieš pradėdama rašyti knygą pati ligoninę pažinojo tik kaip eilinė pacientė. Tačiau čia chirurge dirba jos sesuo, kuri leido autorei kartu praleisti visą dieną ir naktį. Rašytoja akylai stebėjo aplinką, tyliai šnabždantį ligoninės personalą, pypsinčius telefonus ir ekranus, koridoriuose laukiančius artimuosius. Toks tyrimas leido kuo tiksliau pavaizduoti ligoninės pasaulį. Neapsieita ir be kuriozų. Parašiusi „Gipsą“ autorė jį parodė seseriai. Šią ypač prajuokino vieta, kurioje Anna rašo apie į operacinę adatą veriamą siūlą. Realybėje to daryti nereikia, nes įrankis yra jau iš karto su siūlu. Anna Woltz tik pasidžiaugė, kad spėjo šį savo neapsižiūrėjimą ištaisyti iki išspausdinant knygą.

Anna Woltz gimė 1981-ais metais. Ji laikoma viena perspektyviausių ir svarbiausių jaunos kartos olandų rašytojų vaikams. Autorė parašė jau dvidešimt keturias knygas. Vienos jų yra nuotykinės ir orientuotos į dešimties metų vaikus, o kitos skirtos paaugliams („young adult“ žanras). Kūriniai išversti į jau beveik dvidešimt kalbų. „Gipsas“ – yra pirmoji lietuviškai išversta autorės knyga. 2018-tais metais pagal šį kūrinį buvo sukurtas filmas. Taip pat už istoriją rašytoja buvo apdovanota auksiniu grifeliu – tai yra apdovanojimas už nyderlandų kalba parašytą geriausią metų knygą vaikams.

Iš nyderlandų kalbos vertė Birutė Avižinienė


  • Autorius: Anna Woltz
  • Serija: Paribio istorijos
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168853

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gipsas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Gipsas", kurį pristato Anna Woltz. Siūlome ne tik išsamų "Gipsas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anna Woltz. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Gipsas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Gipsas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Gipsas" perkama kartu