0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gydymas žibalu

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,13 €*
Sutaupote: 0.14 € (7%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-26 Edmundas

Labai vertinga gydymuisi knyga.

Gydymas žibalu


2021-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Gydymas žibalu" aprašymas

Kai tradicinė medicina tampa bejėgė prieš sunkią ligą, į pagalbą ateina netradiciniai gydymo būdai. Gydymas žibalu - vienas tokių būdų. Jo dėka galima ne tik išsaugoti savo sveikatą, bet ir išsigydyti pačias sudėtingiausias ligas. Vėžį, artritą, asterosklerozę, bronchinę astmą, plaučių tuberkuliozę, psoriazę, egzemą bei daugybę lengvesnių ligų įveikia valytas žibalas.
Jei patikėsite šiuo gydymu būdu ir su entuziazmu nuspręsite, kad jis kaip tik jums - bandykite. Rezultatai tikrai pranoks Jūsų lūkesčius!2020-12-26

Labai vertinga gydymuisi knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Gydymas žibalu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Dalia Petrauskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Gydymas žibalu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Gydymas žibalu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Gydymas žibalu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Gydymas žibalu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Petrauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gydymas žibalu" perkama kartu