0

Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas)

  • Leidėjas: Vytautas Račickas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 143
  • ISBN ar kodas: 9786094088100

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas)" aprašymas

Šioje knygelėje "Gyveno kartą Lukošiukas" rasite linksmus, liūdnus ir kitokius Lukošiuko nutikimus šiame ir kituose gyvenimuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas), kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Gyveno kartą Lukošiukas (3-as leidimas)" perkama kartu