⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Vytautas Račickas knygos

Rasta: 42
  1. 1
  2. 2

Šlepetė | Vytautas Račickas
7,79 €
Turime sandėlyje
Baltos durys | Vytautas Račickas
7,79 €
Turime sandėlyje
Jos vardas Nippė | Vytautas Račickas
4,69 €
Turime sandėlyje
Vaikų anekdotai 3 |
4,69 €
Turime sandėlyje
Maminukas | Vytautas Račickas
3,99 €
Turime sandėlyje
Vaikų anekdotai | Vytautas Račickas
4,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 42
  1. 1
  2. 2

Leidykla Vytautas Račickas, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Vytautas Račickas leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Vytautas Račickas leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Vytautas Račickas siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Vytautas Račickas ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra populiariausios leidyklos - Vytautas Račickas?

Kokios prekės yra naujausios leidyklos - Vytautas Račickas?