NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis

5.0
(7 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  43
  TOP 43
Kaina: 9,73 €
Kaina su kodu: 5,84 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-09 Roma

Labai įdomi knyga. Rekomenduoju


2024-04-30 9.73 InStock
Į krepšelį 5,84 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis" aprašymas

Revoliucinė tikrovės teorija knygoje "Holograminė visata",

● kuri paaiškina naujausius fizikos mokslo pasiekimus
● kuri atskleidžia paranormalius žmogaus proto gebėjimus
● kuri atsako į klausimus apie proto ir kūno paslaptis

"Viena svarbiausių mūsų laikų knygų... Subtilus ir jaudinantis pasakojimas apie žmogaus protą. Perskaitę šią knygą suprantame, kad visata, kurioje gyvename, yra didesnė, nei mums atrodė ir kad mes apdovanoti talentais, apie kuriuos nieko nežinojome."
Jean Houston, žmogaus potencialo tyrinėtojas

"Visatos, kaip milžiniškos hologramos, idėja – hologramos, kurioje atsispindi ir materija, ir sąmonė, – sudomins kiekvieną, kuris nori sužinoti, kas tai yra tikrovė. Ši knyga duoda galutinį atsakymą į šį klausimą."
Fred Alan Wolf, Ph.D., kvantinės fizikos ekspertas, sąmonės reiškinių tyrinėtojas ir knygų autorius

Šiandieną beveik visi žino, kas tai yra holograma – tai trimatis vaizdas, su lazeriu suprojektuotas į erdvę. Ir štai du didžiausi XX amžiaus mąstytojai sako, kad mūsų visata – tai milžiniška holograma, kurią yra bent iš dalies sukūręs žmogaus protas. Mąstytojai, iškėlę šią idėją, yra fizikas teoretikas Davidas Bohmas (kuris, beje, buvo Einšteino globotinis) ir neurofiziologas Karlas Pribramas, kuris padėjo mums suprasti, kaip funkcionuoja žmogaus smegenys. Knygos "Holograminė visata" autorius Michaelis Talbotas kūrybiškai plėtoja Bohmo ir Pribramo idėjas. Jis pateikia naują požiūrį į visatą, kuris ne tik leidžia atskleisti iki šiol neįmintas fizikos paslaptis, bet ir atsako į klausimą, kas yra tokie paslaptingi reiškiniai kaip telepatija, išėjimas iš kūno, skaidrūs sapnai, mistiniai kosminės vienybės pojūčiai ir stebuklingi išgijimai.

"Mums nepaprastai reikia naujo tikrovės modelio, kuris pažadins mūsų vaizduotę, kad mes pamatytume, kokią vietą užimame kosmose. Ši knyga kaip tik ir kalba apie tokį modelį. Tai yra lyg signalas, kuris ragina mus patirti naują nuotykį ir atsiverti stebuklams. Tačiau jei manote, kad visatą valdo vien mechanikos dėsniai, kad joje nėra vietos nei sąmonei, nei sielai, šios knygos neskaitykite."
Larry Dossey, gydytojas, sąmonės reiškinių tyrinėtojas, knygų autorius


 • Autorius: Michael Talbot
 • Leidėjas: Luceo
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 304
 • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098247213

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-09

Labai įdomi knyga. Rekomenduoju

2021-04-05

Labai įdomi,rekomenduoju

2021-03-16

Labai patiko. Rekomenduoju.

2021-02-27

Labai patiko. Sužinojau daug nauja, tuo pačiu pakartojo tai, ką jau žinojau.Verta dėmesio knygą. Rekomenduoju.

2021-02-23

Patiko, nes pats domiuosi Kvantine fizika, paprastaja fizika ir dvasingumu, manau visi sie dalykai apsipyne tarpusavyje ir turi bendra sasaja.

2020-11-30

Patiko, kadangi pats esu patyręs OBE tai įdomu buvo skaityti.

2018-01-26

tokia gera, praplečianti sąmonę

Parašykite atsiliepimą apie "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Michael Talbot pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Talbot tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Holograminė visata. Viena visų nepaaiškinamų reiškinių priežastis" perkama kartu