0

Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku)

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 7,59 €*
Sutaupote: 5.10 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x14, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955229155

2021-01-31 2.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku)" aprašymas

Kviečiame mažylius pasisvečiuoti pas kaimo gyvūnus. Vaikai sužinos, kas gieda, mūkia, kriuksi, mekena ir žvengia, kuo gyvūnai minta, kur gyvena, kokią naudą duoda žmonėms. Viešnagę paįvairins besisukanti saulutė.
Linkime gražių įspūdžių!

Parašykite atsiliepimą apie "Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos-žaislai

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Į svečius pas gyvūnus 2 (su barškančiu suktuku)" perkama kartu