NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ikabogas

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 15,39 €
Kaina su kodu: 13,85 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2022-10-26 Toma

Labai graži istorija apie draugystę ir tai, kad melas galiausiai niekur nenuveda. Kaip visada sužavėta autorės fantazija ir rašymo stiliumi <3


2024-06-30 15.39 InStock
Į krepšelį 13,85 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Ikabogas“ aprašymas

Rašytojos J. K. Rowling vardas daugeliui vaikų asocijuojasi tik su garsiuoju Hariu Poteriu. Tačiau autorė pandemijos ir karantino iškankintus mažuosius skaitytojus džiugina nauja magiška istorija „Ikabogas“.

Iš tiesų pasakojimas nėra naujas. Rašytoja jį sugalvojo labai seniai – tarp 2003 ir 2007 metų. Ji vakarais skaitydavo savo vaikams po vieną istorijos skyrių. Tačiau galiausiai knygos taip ir neišleido, nusprendusi, kad istorija per daug asmeniška ir turi likti šeimos ribose. Visgi, kai pasaulyje išplito COVID-19, buvo paskelbta visuotinė pandemija, o beveik visos šalis paskelbė karantiną, J. K. Rowling nupūtė dulkes nuo savo kūrinio ir paleido jį į dienos šviesą. „Ikabogas“ – dovana nuobodulio iškankinkiems vaikams bei jų tėvams.

Autorė teigia, kad šis pasakojimas ir nesusijęs su Hario Poterio pasauliu ir „Ikabogą“ vadina politine pasaka mažiems vaikams. Britų leidėjai paskelbė konkursą ir knygą iliustravo vaikų piešiniais. Knygą Lietuvoje išleidusi leidykla „Alma Littera“ taip pat įgyvendino šią idėją – leidinį puošia Lietuvos moksleivių sukurti darbai.

„Ikebogas“ nukelia į Gausybės Rago karalystę. Jos pavadinimas ne veltui toks! Visko turėjo gyventojai: ir aukso, ir maisto, ir laimės! Gyvenimas buvo gražus, o vienintelis temdantis debesėlis – niūrios Pelkynės ūkanos šalies šiaurėje. Ten, sako, gyvena Ikebogas. Tik daugelis tiki, kad jis tėra išgalvotas veikėjas gąsdinti vaikams. Deja, Ikebogas nusprendžia, kad gana būti išgalvotu ir užsimano užkariauti Gausybės Rago karalystę.

Tai pasaka apie drąsą, gėrį ir draugystę, kuri gali nugalėti bet kokias kliūtis. Autorė teigia, kad tobuliausiai ši istorija skamba skaitoma garsiai.

J. K. Rowling (g. 1965 m) – visame pasaulyje populiari britų rašytoja, išgarsėjusi maginės fantastikos knygų serija apie Harį Poterį. Autorė kuria ne tik vaikams, bet ir įvairaus žanro knygas suaugusiems, tarp jų ir Robert Galbraith slapyvardžių pasirašytą detektyvų seriją.

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka

Ieškote įdomios knygos 7-9 metų vaikams? Trumpas aprašymas žada nuotykių ir išbandymų kupiną siužetą, tad kviečiame kūrinį įsigyti internetu. Online knygyne rasite ir daugiau įdomių knygų vaikams, kurias pirkti paprasta ir patogu. Išpardavimų ir akcijų metu jos, dažniausiai, kainuoja pigiau, o išsirinkti padeda santrauka su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kita informacija. Taip pat įvertinkite kitų skaitytojų rekomendacijas, apžvalgas bei atsiliepimus!


  • Pavadinimas originalo kalba: The Ickabog
  • Autorius: J. K. Rowling
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090143667
  • Vertėjas: Eugenijus Ališanka
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2022-10-26

Labai graži istorija apie draugystę ir tai, kad melas galiausiai niekur nenuveda. Kaip visada sužavėta autorės fantazija ir rašymo stiliumi <3

2022-01-27

Labai įdomi knyga, verta dėmesio

2021-09-19

Nuostabi autorė sukūrusi ne tik Hario Poterio knygų serijas, bet dar ir šią nuostabią knygelę, kuri nukelia į fantazijos pasaulį, mano sūnui labai patiko ši knyga, rekomenduojam kartu su sūnumi :)

2021-09-14

Skaitome kiekvieną dieną prieš miegą, ir vis dar neatsibosta dukrytei, rekomenduoju

2021-08-30

Puiki knygelė magijos ir stebuklų mylėtojams, rekomemduoju

2021-08-19

Parašykite atsiliepimą apie „Ikabogas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Ikabogas“, kurį pristato J. K. Rowling. Siūlome ne tik išsamų „Ikabogas“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido J. K. Rowling. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Ikabogas“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Ikabogas“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Ikabogas“ perkama kartu