Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija

Kaina: 15,17 €
Kaina su kodu: 13,65 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-05-31 15.169 InStock
Į krepšelį 13,65 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“ aprašymas

Knygoje „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“ teksto autorė Lina Mickutė kartu su dailininke Birute Bikelyte pasakoja apie vieno reikšmingiausių lietuvių rašytojų – Vaižganto, t. y. Juozo Tumo (1869–1933), gyvenimą ir kūrybą. Knygoje suprantamai, vaizdingai ir jaunimui patraukliai pristatoma J.Tumo asmenybė. Tekstą papildo faktai apie to meto įvykius pasaulyje, Vaižganto kūrinių citatos, archyvinės nuotraukos ir dailininkės sukurtos komikso stiliaus iliustracijos. Ši knyga – tai kelionė į Vaižganto pasaulį, kuris kupinas prasmingų idėjų, išgyvenimų ir naudingų žinių.

Tai jau antroji šio kūrybinio dueto knyga vaikams apie iškilias asmenybes. 2018 m. išleista specialistų teigiamai įvertinta „Iliustruota Vydūno gyvenimo ir kūrybos istorija“ IBBY nominuota gražiausių dvispalvių knygų vaikams kategorijoje ir įtraukta į LNB teminį pažintinės literatūros sąrašą 5-8 klasėms.

Išskirtiniais literatūriniais gabumais pasižymėjęs berniukas pasirenka kunigo kelią. Būsimas dvasininkas dar po seminarijos skliautais pradeda sėkmingą publicisto karjerą viename didžiausių slaptų laikraščių. Nuo jaunų dienų dėl tautinės veiklos Bažnyčios vadovybei kliūvantis jaunasis tautos šauklys mėtomas iš vienos parapijos į kitą, visą gyvenimą jaučiasi kaip tremtyje. Tai ne tik nesustabdo Juozo Tumo kovos už Lietuvos spaudos laisvę, o vėliau – ir valstybingumą, bet dovanoja draugystę su pirmuoju Lietuvos Prezidentu Antanu Smetona, kurį tenka vaduoti iš kalėjimo ir pačiam gauti namų arešto, kelionę per Atlanto vandenyną į Niujorką, ne vieną ordiną ir produktyviausio lietuvių literato titulą istorijoje.

Apie knygos autorę: Lina Mickutė, ne vienos knygos apie Lietuvą suaugusiems redaktorė ir tekstų autorė, norėdama tęsti knygų seriją vaikams apie iškilias, bet primirštas Lietuvos asmenybes, skaitytojams pristato Vaižgantą. Jaunesniems skaitytojams skirta autorės knyga apie Žygimantą Augustą „Pasaka apie paskutinį Lietuvos princą“ nominuota Domicėlės Tarabildienės premijai.

Apie knygos dailininkę: Birutei Bikelytei ne svetima istorijos tematika, 2019 m. ji iliustravo Norberto Černiausko knygą „Apie šaulius, riterius ir drakonus Lietuvoje“. Knygų vaikams dailininkė, dizainerė, edukatorė ir grafinio dizaino dėstytoja puikiai jaučia vaikų ir paauglių pasaulį, todėl svarbius faktus jiems perteikia patraukliai savo iliustracijomis.


  • Autorius: Lina Mickutė, Birutė Bikelytė
  • Iliustratorius: Birutė Bikelytė
  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098288032

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“, kurį pristato Birutė Bikelytė, Lina Mickutė. Siūlome ne tik išsamų „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Bikelytė, Lina Mickutė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Iliustruota Vaižganto gyvenimo ir kūrybos istorija“ perkama kartu