0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus" aprašymas

Apie Imanuelį Kantą pasakyta labai daug. Šio žmogaus mąstymo būdas lėmė filosofinį perversmą, kuris kelis šimtmečius veikė Vokietijos, Europos ir visos Vakarų kultūros raidą. Gimė įvairios „kritinės filosofijos“ kryptys, susiformavo mokyklos, šimtai profesorių Kanto sistemai paskyrė savo gyvenimus. Visą devynioliktą, iš dalies ir dvidešimtą amžių Kantas buvo suvokiamas kaip filosofinio ir religinio apreiškimo autorius. Iš jo paskelbtos nuostabos dėl „moralės įstatymo manyje ir žvaigždėto dangaus virš manęs“ iki šiol semiamasi tariamos išminties. Jau kelis šimtus metų joks rimtas Europos universitetas neapsieina be Kanto filosofiją nagrinėjančių katedrų, centrų, konferencijų. Iš „Kanto donorystės“ neišsivaduota ir šiandien.

Mūsų dienomis Kantas tapęs kultūrine ir politine ikona. Net gimtasis filosofo miestas Kionigsbergas, po Antrojo pasaulinio karo netekęs civilizacinio kodo, praradęs tapatybę ir kultūros pamatus, tebesaugo „Kanto miesto“ pravardę. Kaliningrado universitetas, palaiminus Maskvai, šiandien oficialiai vadinamas Federaliniu Imanuelio Kanto universitetu.

Ar įmanoma pro tokius sluoksnius prasimušti prie žmogaus, keistuolio, prisiekusio senbernio – prie Imanuelio Kanto? Juk jam, kaip ir bet kuriam iš mūsų, irgi reikėjo savų donorų, gyvų žmonių, anuomet gyvenusių Prūsijos karalystėje ar Europoje.

Arvydo Juozaičio istorinėje dramoje "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus" bandoma atsakyti į šiuos egzistencinius klausimus.


  • Autorius: Arvydas Juozaitis
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090131572

Parašykite atsiliepimą apie "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus", kurią skaitytojams dovanoja Arvydas Juozaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arvydas Juozaitis su knyga "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Juozaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Imanuelis Kantas. Amžinybės nebus" perkama kartu