0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 23,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-31 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Inžinerinė geologija" aprašymas

Inžinerinė geologija – taikomoji geologijos mokslo šaka, kuri geologines žinias pritaiko įvairios paskirties statinių statybai ir inžinerinių apsisaugojimo priemonių nuo neigiamų geologinių procesų ir reiškinių įrengimui. Teritorijos inžinerinės geologinės sąlygos išreiškia jos šiuolaikinės geologinės sandaros, uolienų ir gruntų sudėties, savybių, geologinių procesų ir reiškinių, reljefo ir požeminio vandens ypatybės. Vadovėlyje "Inžinerinė geologija" pateikiamos pagrindinės žinios apie svarbiausias geologinės aplinkos komponentes, kurios formuoja inžinerines geologines sąlygas, jų formavimosi ir dinamikos procesus, sandarą, sudėtį, savybes ir vertinimo metodus.

Vadovėlis "Inžinerinė geologija" skirtas ne tik statybinės inžinerijos, bet ir kitų studijų programų studentams, taip pat visiems, kurie domisi geologine aplinka ir jos apsauga.Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė geologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Inžinerinė geologija, kurią skaitytojams dovanoja Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė su knyga Inžinerinė geologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Inžinerinė geologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Inžinerinė geologija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Inžinerinė geologija" perkama kartu