Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Inžinerinė geologija

Kaina: 22,87 €
Kaina su kodu: 20,59 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2024-04-30 22.873 InStock
Į krepšelį 20,59 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Inžinerinė geologija" aprašymas

Inžinerinė geologija – taikomoji geologijos mokslo šaka, kuri geologines žinias pritaiko įvairios paskirties statinių statybai ir inžinerinių apsisaugojimo priemonių nuo neigiamų geologinių procesų ir reiškinių įrengimui. Teritorijos inžinerinės geologinės sąlygos išreiškia jos šiuolaikinės geologinės sandaros, uolienų ir gruntų sudėties, savybių, geologinių procesų ir reiškinių, reljefo ir požeminio vandens ypatybės. Vadovėlyje "Inžinerinė geologija" pateikiamos pagrindinės žinios apie svarbiausias geologinės aplinkos komponentes, kurios formuoja inžinerines geologines sąlygas, jų formavimosi ir dinamikos procesus, sandarą, sudėtį, savybes ir vertinimo metodus.

Vadovėlis "Inžinerinė geologija" skirtas ne tik statybinės inžinerijos, bet ir kitų studijų programų studentams, taip pat visiems, kurie domisi geologine aplinka ir jos apsauga.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Inžinerinė geologija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Geologijos knygos

Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Inžinerinė geologija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Inžinerinė geologija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Inžinerinė geologija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Inžinerinė geologija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Skridlaitė, Sabina Prušinskienė, Vaidotė Jakimavičiūtė-Maselienė, Sonata Gadeikytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Inžinerinė geologija" perkama kartu