0

Iškeliauju į platų pasaulį (su CD)

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Iškeliauju į platų pasaulį (su CD)

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9790806000205

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iškeliauju į platų pasaulį (su CD)" aprašymas

Dainų knyga „Iškeliauju į platų pasaulį“ skirta mokiniams ir pedagogams, besiruošianties sezoninėms, iškilmingoms išleistuvių bei patyriminėms gamtos šventėms. Vienbalsės ir dvibalsės dainos pritaikytos įvairaus diapazono atlikėjams, užrašytos natomis, o melodijos įgarsintos CD laikmenoje. Keliauti per knygos dainų pasaulį skatina linksmi vaizdai ir jausmingi žodžiai. Atrask dainuojamą svajonę, keliaudamas po platų augmenijos pažinimo pasaulį. Išgirsk ir paskleisk tai, ką surasi!

Šiame leidinyje „Iškeliauju į platų pasaulį“ 15 dainų (ir 15 fonogramų su įrašytu dainuojamuoju įgrojimu), susijusių su plačiu gamtos stebuklų pasauliu, leis pasiruošti pažintinėms šventėms su gamta.

Parašykite atsiliepimą apie "Iškeliauju į platų pasaulį (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dainų knygelės su natomis

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Iškeliauju į platų pasaulį (su CD), kurį parašė Inga Gučienė. Siūlome ne tik išsamų Iškeliauju į platų pasaulį (su CD) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Gučienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Iškeliauju į platų pasaulį (su CD). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Iškeliauju į platų pasaulį (su CD) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Iškeliauju į platų pasaulį (su CD)" perkama kartu