0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug

Kaina internetu: 5,39 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 5.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug" aprašymas

Jaunieji Lietuvos dainorėliai, jų pedagogai, tėveliai! Tegul jūsų rankos ir širdys niekada nepavargsta dalindamos gėrį, grožį ir meilę gimtajam kraštui, kuriame gimėte ir gyvenate. Artėja Lietuvos sostinės Vil-niaus 700 metų jubiliejus. Tai - ypatingas miestas... Ant jo raudonų stogų įsikūręs baltas angelas... O, angele, Vilniaus angele, palinkėki mums šiandien sėkmės, globoki visus, kurie džiaugiasi, didžiuojasi, puoselėja savo šalį ir jos sostinę Vilnių. Tegul angelo sparnai gerumu apgaubia ir saugo mus visus ir mūsų gimtinę - Lietuvą.

Mieli vaikai, gražiai aukite ir, kad ir kur būtumėte, visada prisiminkite, kad gimėte Lietuvoje. Ir tegul nenutrūksta linksmoji dainų pynelė, supinta iš jūsų vaikiško juoko, smagių dainelių ir jus supančių žmonių gerumo...

Gero laiko kartu! Prasmingų, šviesių, džiaugsmingų akimirkų!

Nuoširdžiai - Jūsų Elena Tolvaišienė


  • Autorius: Elena Tolvaišienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 28
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9790806000304

Parašykite atsiliepimą apie "Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dainelių su natomis knygos vaikams

Elena Tolvaišienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Elena Tolvaišienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kur Vilnelė teka... Meilės gimtinei niekada nebus per daug" perkama kartu