NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta

Kaina: 10,38 €
Kaina su kodu: 5,71 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.381 InStock
Į krepšelį 5,71 € -45% su kodu
PATOGU

Knygos „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“ aprašymas

„Kaip tu elgiesi? Tiesiog siaubas!“ – susierzinę sakome vaikui. Stabtelkime minutėlei ir sąžiningai atsakykime sau – koks bus mūsų piktos tirados rezultatas? Ar ji padės vaikui išmokti geriau elgtis? Ar pažadins jam norą pasikeisti? Ar pagerins mūsų santykius? Sumažins jo nerimą? Galbūt padės mums bent ateityje geriau su juo susitvarkyti? Deja, į visus šiuos klausimus tenka atsakyti: ne, ne ir dar kartą ne. Vienintelis abejotinas rezultatas, kurį galima čia įžvelgti, yra tas, kad suaugusysis „nuleido garą“, išsikrovė. Ir tai ne visada, juk dažnai panašios frazės sakomos be ypatingų jausmų, iš inercijos, nes „taip priimta“, tai mūsų tėviška ir motiniška pareiga – kalbėti kažką panašaus.“

MES VISI NORIME VAIKUS AUGINTI TEISINGAI. Skaitome, nagrinėjame, konsultuojamės. Kaip aktyviai klausytis, kaip teisingai sudrausminti aštuonis kartus per dieną apkabinti, paskatinti, sudrausti. Versti skaityti. Jokiu būdu neversti skaityti. Teisingai girti (pavyzdžiai pridedami). Negirti visiškai, tai įvertinimas, o vertinti nereikia...

    • Kas mūsų santykiuose su vaiku negerai, kas jam trukdo geriau elgtis?

    • Kaip pakeisti elgesį, jeigu jis jūsų kategoriškai netenkina?

    • Tad jeigu neskubėsite, leisite sau galvoti ir jausti, į šiuos klausimus rasite atsakymus.

Liudmila Petranovskaja – įžymi psichologė, bestselerio „Nematomas ramstis: prieraišumas vaiko gyvenime“ bei kitų knygų vaikų ir šeimos psichologijos tema autorė, pristato naują knygų serijos „ARTIMI ŽMONĖS: santykių psichologija“ knygą „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“, kuri pirmiausia yra skirta tėvams:

    • atskleidžia šeimoje dažniausiai pasitaikančias vaikų ir suaugusiųjų santykių problemas;

    • pataria, kaip rasti tinkamiausius jų sprendimo būdus;

    • padeda išsaugoti nuoširdžius ir harmoningus santykius tarp artimųjų.

„Prieraišumas – šokis dviem. Jo metu suaugusysis gina ir rūpinasi, o vaikas pasitiki ir ieško pagalbos. Net užaugę ir išsigandę mes šaukiame „Mama!“, jaudinamės net dėl užaugusio ir jau ūsuoto sūnaus, jeigu jam kas nors nesiklosto. Prieraišumo gijos stipresnės už meilės, draugystės ryšius – būna, kad meilė ir draugystė miršta, nunyksta. Prieraišumas su mumis liks visam laikui, net jeigu mūsų santykiai su tėvais ar vaikais labai sudėtingi, abejingi jiems niekada neliksime.
Smegenys, kuriose saugomas prieraišumas, remiasi jausmais, o ne faktais.“


  • Autorius: Liudmila Petranovskaja
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 15x21, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094930553
  • Vertėjas: Irmina Pryvalova

Parašykite atsiliepimą apie „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Liudmila Petranovskaja pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Liudmila Petranovskaja tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Jei su vaiku sunku. Ką daryti, kai kantrybės taurė perpildyta“ perkama kartu