Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Itin jautrus vaikas

5.0
(6 įvertinimai) Įvertinkite
 • TOP
  23
  TOP 23
Kaina: 9,99 €
Kaina su kodu: 8,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-27 Živilė

Superinė


2024-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį 8,99 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Itin jautrus vaikas“ aprašymas

Apie itin jautrius asmenis kalbanti ir rašanti psichologė Elaine N. Aron knygoje „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ pasakoja apie itin jautrių vaikų gyvenimą ir tėvų galimybes jiems padėti.

Knyga „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ yra puikus vadovas tėvams ar globėjams, auginantiems itin jautrius vaikus. Išleidusi bestseleriu tapusią knygą apie itin jautrius asmenis E. Aron tapo pirmąja, aiškiai apibūdinusia įgimtą perdėtą jautrumą ir atskleidusia, kaip šis bruožas veikia žmonių gyvenimus. Maždaug 20 procentų visų žmonių gimsta itin jautrūs, todėl šį kartą autorė skiria visą dėmesį itin jautriems vaikams, kurie atitinka itin jautrių suaugusiųjų apibūdinimą ir augdami susiduria su išskirtiniais iššūkiais.

Knygoje „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ autorė remiasi savo ilgamete patirtimi psichiatrijos srityje. Ji taip pat tyrinėjo vaikų temperamentą ir knygoje pasakoja, kokie jautrūs, subtilūs, mąslūs ir pažeidžiami gali būti vaikai. Daugelis itin jautrių vaikų savybių gali lemti, jog jie užaugs protingi, sąmoningi ir kūrybingi, tačiau netinkamas auklėjimas ir mokymas gali paversti juos išskirtinai droviais ar baikščiais.

Labai nedaug tėvų ir mokytojų supranta kitokio vaikų elgesio kilmę ir, deja, dažnai itin jautrūs vaikai sulaukia netinkamo, net labai neigiamo vertinimo, o kartais netgi diagnozių. Dažnai itin jautriems vaikams visai neteisingai nustatomi dėmesio sutrikimai. Vis dėlto tinkamai auginami jautrūs vaikai į tokius sutrikimus yra linkę ne daugiau nei kiti, jie gali augti laimingi, sveiki ir puikiai prisitaikyti prie aplinkos.

Novatoriškoje knygoje „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ tėvai ras naudingų testų, kurie padės geriau pažinti savo vaikus, taip pat mokslinių tyrimų, padėsiančių suprasti, kas yra tas itin didelis jautrumas ir, žinoma, patarimų. Autorė atskiruose skyriuose aptaria skirtingų amžiaus grupių bruožus – nuo naujagimių iki paauglių ir visiems bendras patirtis:

- Iššūkiai, laukiantys tėvų, auginančių itin jautrų vaiką;
- Keturios svarbiausios taisyklės tėvams;
- Kaip nuraminti itin jautrius vaikus;
- Kaip padėti itin jautriems vaikams išgyventi nejautriame pasaulyje;
- Kaip padėti vaikui mėgautis mokyklos ir draugysčių patirtimis.

„E. Aron siūlo naudingus patarimus, kurie tiks ir itin jautriems ir nejautriems tėvams, besirūpinantiems savo vaiko vystymusi nuo kūdikystės iki paauglystės.“
Publishers Weekly

„Knyga padės kuriant geresnius santykius su savimi ir savo vaikais, išmokys džiaugtis tomis savybėmis, kurias gauname kaip likimo iššūkį ir dovaną.“
VšĮ Psichologinių konsultacijų centras, psichoterapeutė Ivona Staškevičienė ir dr. Agnė Jurgaitytė-Avižinienė

Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius


 • Pavadinimas originalo kalba: The Highly Sensitive Child
 • Autorius: Elaine N. Aron
 • Serija: Leidyklos SOFOKLIS knygos kūnui ir dvasiai
 • Leidėjas: Sofoklis
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 416
 • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094443237
 • Vertėjas: Edmundas Juškevičius
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-01-27

Superinė

2022-01-10

Vertinga knyga. Labai gerai skaitosi, daug naudingu patarimu.

2021-09-19

Knyga verta dėmesio, daug naudingų patarimų padėsiančių geriau suprasti jaunąjį žmogutį :) rekomenduoju

2021-09-14

Verta paskaityti kiekvienam auginančiam vaiką, kiekvienas tėvelis atras savo situacijai naudingų patarimų ir atsakymų į iškylančius klausimus. Buvau gan skeptiškai nusiteikus prieš pirkdama, bet dabar tikrai labai džiaugiuosi šiuo pirkiniu :)

2021-08-30

Knygoje tikrai daug patarimų apie vaikų auginimą, man pasitarnavo labai, rekomenduoju

2021-08-20

Parašykite atsiliepimą apie „Itin jautrus vaikas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Elaine N. Aron pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Itin jautrus vaikas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Itin jautrus vaikas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Itin jautrus vaikas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Itin jautrus vaikas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Elaine N. Aron tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Itin jautrus vaikas“ perkama kartu