NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 4.05 SoldOut

Knygos "Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)" aprašymas

Antonijus Pogorelskis (1777 - 1836, tikroji pavardė Aleksėjus Petrovas) sukūrė apysaką-pasaką kupiną stebuklų, netikėtumų, puošnių vaizdų ir aštuoniolikto amžiaus Rusijos gyvenimo realybės.
Pagrindinio veikėjo - dešimtmečio Aliošos - gyvenimą sujaukia požemių karaliaus dovanotas stebuklingas kanapės grūdelis.
"Juodąja vištą" galima palyginti su tokiomis garsiomis XIX amžiaus pasakomis kaip E.T.Hofmano "Spragtukas", L.Kerolio "Alisa stebuklų šalyje". Tik A.Pogorelskio kuriamo pasaulio idėjos, vertybės aiškiau pasakytos, konkretesnės: tai atsakomybė, žodžio laikymasis, draugystė, darbštumas, kuklumas.
A.Pogorelskio pasaka tarsi išsiskleidžia vaiko vaizduotėje, išnyra iš sapno, pinasi su tikrovės reiškiniais.

Scenarijaus autorė ir režisierė Agnė Sunklodaitė
Kompozitorius ir garso režisierius Sigitas MickisKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)", kurį pristato Antonijus Pogorelskis. Siūlome ne tik išsamų "Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antonijus Pogorelskis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Juodoji višta, arba Požemio gyventojai (CD)" perkama kartu