NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,99 €
Kaina su kodu: 8,09 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-10-22 Jolanta


2024-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį 8,09 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)" aprašymas

Kompaktinė plokštelė "Seku pasaką - pasaką be galo" yra penktoji kūrybinio ciklo "Žaiskime pasaką" dalis. Plokštelėje skamba 10 pasakų be galo, susipinančių į nuoseklų pasakojimą. Jas visas jungia folklorinės vaikų dainelės, žaidimai, skanduotės, šokiai ir originali autorinė kūryba. Taip tautos palikimas vaikams pateikiamas aktualiai ir "skaniai".

"Pasakos be galo, lyg juostos raštai, vejasi nesibaigiančios gyvasties siūlą. Jos nuotaikingai, suprantamai įprasmina kasdienybę. Mes kiekvienas turime savo pasaką be galo. Šioji, sudėta iš skirtingų tekstų, seka mergaitės istoriją: kaip augo tėvelių namuose, kelionės, paklydimai, pirmoji meilė - viskas kaip gyvenime", - pasakoja šio projekto kūrėja, muzikos edukologė Sonata Latvėnaitė-Kričenienė.

"Seku pasaką - pasaką be galo" - tai profesionalių kūrėjų (muzikantų, aktorių, dailininkų) dovana Lietuvos šeimoms. Pasaką seka žinoma folkloro atlikėja Veronika Povilionienė. Spektaklio garso takelyje skamba vaikų kompozitoriaus, garso režisieriaus Petro Kričenos, multiinstrumentalisto Algimanto Klovos, džiazo atlikėjo Skirmanto Sasnausko, perkusininko Tomo Kulikausko ir kitų muzikantų tikrais instrumentais atliekama muzika. Spektaklio režisūra - vaikų teatro režisierės, lėlininkės Linos Beržinienės.

2018 m. birželio 9 d. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre įvyko muzikinės pasakos "Seku pasaką - pasaką be galo" premjera.


  • Leidėjas: Muzikija
  • ISBN ar kodas: CD-PASAKA

Kiti taip pat domėjosi


2020-10-22

Parašykite atsiliepimą apie "Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Audio pasakos vaikams (CD)

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Muzikinė pasaka “Seku pasaką – pasaką be galo” (CD)" perkama kartu