⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)

Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)" aprašymas

Monografijoje pirmą kartą Lietuvos baudžiamosios teisės moksle sistemiškai analizuojama juridinių asmenų baudžiamosios atsakomybės koncepcija. Tiriamos socialinės įmonių baudžiamosios atsakomybės prielaidos ir aiškinamasi, ar ši teisinės atsakomybės forma objektyviai reikalinga.
Istoriniu aspektu gvildenama baudžiamosios teisės instituto evoliucija užsienio valstybėse ir tarptautinėje bei Europos Sąjungos teisėje.
Tiriamas vienas iš esminių juridinių asmenų baudžiamosios atsakomybės elementų - teisinės sąlygos, kai įmonės gali būti traukiamos baudžiamojon atsakomybėn. Analizuojamos juridiniams asmenims skiriamos bausmės, baudžiamojo poveikio priemonių ir jų skyrimo organizacijoms problemos.


  • Autorius: Deividas Soloveičikas
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955616245

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)", Deividas Soloveičikas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Deividas Soloveičikas su knyga "Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Deividas Soloveičikas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Juridinių asmenų baudžiamoji atsakomybė (lyginamieji aspektai)" perkama kartu