0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-04-27 vika

super


2023-04-30 8.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos" aprašymas

Baudžiamosios atsakomybės, kaip ir bet kurios kitos atsakomybės, esmę lemia šios pagrindinės sudedamosios dalys: asmenybė, viesuomenė ir valstybė. Kiekvienas žmogus yra veikiamas ne tik bendruomenės, kurioje gyvena, bet ir valstybės, kuri nustato tam tikras jo elgesio laisvės ribas. Tapusi Jungtinių Tautų ir Europos Tarybos nare, Lietuva įsipareigojo paisyti šių tarptautinių organizacijų priimtų konvencijų, rezoliucijų, rekomendacijų nuostatų ir savo nacionalinius įstatymus su jomis suderinti taip, kad, realizuodama baudžiamąją atsakomybę, nepažeistų tarptautinių teisės aktų ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos garantuojamų žmogaus teisių ir laisvių. Šios aplinkybės ir lėmė pagrindinį monografijos autoriaus tikslą – parodyti, kaip, realizuojant baudžiamąją atsakomybę, gali būti užtikrintas žmogaus saugumas visuomenėje, nuo nusikalstamų veikų ginamos jo teisės ir laisvės, visuomenės ir valstybės interesai. Skaitytojai monografijoje ras išsamų baudžiamosios atsakomybės ir jos realizavimo formų nagrinėjimą, taigi knyga bus patraukli ne tik mokslininkams, bet ir visiems, kurie vienaip ar kitaip prisideda prie baudžiamosios teisės kūrimo, taikymo bei vykdymo, ir, žinoma, įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams.


  • Autorius: Romualdas Drakšas
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616412

Kiti taip pat domėjosi


2015-03-03

Specialiosios dalies Komentaras išsamesnis. Nepatariu mokytis iš šios knygos, nes, nemanau, kad susidarys galvoj sistema, tačiau jau perskaičius Komentaro turinį, tuomet gal ir nieko paskaitinėti papildomų pavyzdėlių. Nežinau nežinau, man kažkaip nepadarė įspūdžio.

2009-04-27

super

2009-04-10

puiki

Parašykite atsiliepimą apie "Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos", Romualdas Drakšas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romualdas Drakšas su knyga "Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Drakšas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos" perkama kartu