Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos

4.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,39 €
Kaina su kodu: 7,55 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-04-27 vika

super


2024-05-31 8.39 InStock
Į krepšelį 7,55 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos“ aprašymas

Baudžiamosios atsakomybės, kaip ir bet kurios kitos atsakomybės, esmę lemia šios pagrindinės sudedamosios dalys: asmenybė, viesuomenė ir valstybė. Kiekvienas žmogus yra veikiamas ne tik bendruomenės, kurioje gyvena, bet ir valstybės, kuri nustato tam tikras jo elgesio laisvės ribas. Tapusi Jungtinių Tautų ir Europos Tarybos nare, Lietuva įsipareigojo paisyti šių tarptautinių organizacijų priimtų konvencijų, rezoliucijų, rekomendacijų nuostatų ir savo nacionalinius įstatymus su jomis suderinti taip, kad, realizuodama baudžiamąją atsakomybę, nepažeistų tarptautinių teisės aktų ir Lietuvos Respublikos Konstitucijos garantuojamų žmogaus teisių ir laisvių. Šios aplinkybės ir lėmė pagrindinį monografijos autoriaus tikslą – parodyti, kaip, realizuojant baudžiamąją atsakomybę, gali būti užtikrintas žmogaus saugumas visuomenėje, nuo nusikalstamų veikų ginamos jo teisės ir laisvės, visuomenės ir valstybės interesai. Skaitytojai monografijoje ras išsamų baudžiamosios atsakomybės ir jos realizavimo formų nagrinėjimą, taigi knyga bus patraukli ne tik mokslininkams, bet ir visiems, kurie vienaip ar kitaip prisideda prie baudžiamosios teisės kūrimo, taikymo bei vykdymo, ir, žinoma, įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams.


  • Autorius: Romualdas Drakšas
  • Leidėjas: Justitia
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955616412

Kiti taip pat domėjosi


2015-03-03

Specialiosios dalies Komentaras išsamesnis. Nepatariu mokytis iš šios knygos, nes, nemanau, kad susidarys galvoj sistema, tačiau jau perskaičius Komentaro turinį, tuomet gal ir nieko paskaitinėti papildomų pavyzdėlių. Nežinau nežinau, man kažkaip nepadarė įspūdžio.

2009-04-27

super

2009-04-10

puiki

Parašykite atsiliepimą apie „Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Baudžiamosios ir bausmių vykdymo teisės knygos

Romualdas Drakšas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Romualdas Drakšas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Baudžiamoji atsakomybė ir jos realizavimo formos“ perkama kartu