NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-05-13 Agne

Turinys labai fainas - pateisino lūkesčius. 10/10 balų.
Man pasirodė, kad patogiau būtų mažesnis, paprastesnis knygos pavidalas. Kažkaip smagiau ji skaitosi ant sofos, nei ant virtuvinio stalo tarp puodų, tai galėtų mažiau sverti.


Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 15.99 SoldOut

Knygos "Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai" aprašymas

Knygos „Ką kanda šalna?: medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai“ autorė Ieva Šidlaitė skaitytojams yra jau gerai pažįstama. Jos pirmoji knyga „Natūralus rauginimas" susilaukė itin didelio pasisekimo.

„Natūralus rauginimas“ buvo pirmasis lietuviškas leidinys nagrinėjęs tiek tradicinius, tiek šiuolaikinius rauginimo būdus. Antroje savo knygoje „Ką kanda šalna“ Ieva Šidlaitė gilinasi į Lietuvos gamtos dovanojamas dovanas. Šiuolaikiniai lietuviai dažniausiai linkę maitintis šiltuoju metų laiku užaugintomis gėrybėmis. Daugelis net nenutuokia, kad mūsų gamta yra gerokai dosnesnė. Autorė sako, kad valgomų augalų galima rasti tiek ankstyvą pavasarį, tiek žiemą, tiek vėlų rudenį. Ieva Šidlaitė teigia, kad kaip istorikę ją domina istorinė – „iki bulvinė“ – Lietuvos virtuvė.

Perskaitę knygą „Ką kanda šalna“ išmoksime rinkti maistui tinkamus augalus ištisus metus. Skaitydami knygą ne tik sužinosime, kaip jie atrodo, bet ir atrasime, kaip galima paruošti valgymui įvairias gėrybės. Laukinio maisto atsargas įmanoma papildyti visais metų laikais.

Daugelis turbūt žino, kaip atrodo dilgėlės ar kiaulpienės. Tačiau knygos skaitytojai bus supažindinti su gerokai platesne augalų pasiūla. Ką veikti su žliūgėmis ar ąžuolais? „Ką kanda šalna“ yra puikus žinių ir receptų šaltinis, padėsiantis perprasti vaistažolių savybes ir panaudojimo būdus. Šiais laikais susirgę griebiamės egzotiško imbiero, tačiau mūsų kraštuose auga ne mažiau vertingi augalai.

Dailiai išleista knyga gali praversti visiems. Ekstremalui padės atpažinti valgomus augalus ir išgyventi gamtoje. Virtuvės šefams – atrasti naujų skonių. Maisto tinklaraštininkams – paįvairinti receptus. Laukiniai augalai puikiai papildys kiekvieno virtuvę. Pati autorė dažnai eina į mišką rinkti šaknų, žievių, spyglių ir kitokių gamtos dovanų, o vėliau, pasitelkusi vaizduotę, juos raugina, džiovina, šaldo, gardina kitus patiekalus. Ieva teigia, kad dairytis valgomų augalų pradėjo dar vaikystėje, to išmokė seneliai botanikai.

Kultūros istorijos mokslus baigusi Ieva Šidlaitė jau dešimtmetį gyvena miškų apsuptame vienkiemyje. Ieva savo sodyboje rengia mokomuosius užsiėmimus tiems, kuriems rūpi išmokti rauginti ar sužinoti, kaip gaminti iš laukinių augalų. Moteriai apsigyvenus vienkiemyje, į virtuvę ėmė keliauti laukiniai augalai, kuriuos ji iš pradžių naudojo tik savo reikmėms. Tačiau sukaupusi daugybę patirties ja dalijasi su kitais. Dalį autorės receptų rasite ir jos dienoraštyje Samanotas.lt.


  • Autorius: Ieva Šidlaitė
  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 386
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098232127

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-13

Turinys labai fainas - pateisino lūkesčius. 10/10 balų.
Man pasirodė, kad patogiau būtų mažesnis, paprastesnis knygos pavidalas. Kažkaip smagiau ji skaitosi ant sofos, nei ant virtuvinio stalo tarp puodų, tai galėtų mažiau sverti.

Parašykite atsiliepimą apie "Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Receptų knygos

Ieva Šidlaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ieva Šidlaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ką kanda šalna? Medžių žievės miltai, šaknų pesto ir kiti valgomi laukiniai šaltmečio patiekalai" perkama kartu