⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 6.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga" aprašymas

Visi gyvūnai turi uodegas. Tik įkišk pirštuką į skylutę ir jos atgis! Be to, sužinosi, ką gyvūnai veikia. Vieni žaidžia, kiti ėda, treti bėgioja arba išdykauja. Šis smagus pirštukų žaidimas pradžiugins pačius mažiausius knygelių draugus. Žaisdami mažyliai lavins rankų judesius ir susipažins su gyvūnais, o paprasti ir linksmi klausimai padės užmegzti su vaiku dar glaudesnį ryšį.

Linkime gražių akimirkų!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831737

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos-žaislai 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ką veikia gyvūnai? Pirštukų žaidimų knyga" perkama kartu