Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai

Kaina: 4,39 €
Kaina su kodu: 3,95 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 4.388 InStock
Į krepšelį 3,95 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai" aprašymas

Šiame rinkinyje "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai" pateikiami įvairių vaidinimų scenarijai.

Siužetų vingių šaltiniai – mokyklos dramos būrelių narių idėjos, anekdotai, pastebėjimai iš kasdienio gyvenimo, „patarimai“ iš įvairių žurnaliukų.
Dramos būrelyje paprastai būna daug narių, todėl beveik neįmanoma rasti kokio nors autoriaus parašytos pjesės, kurioje vaidmenis galėtų turėti 13–15 mokinių. Buvo nuspręsta vaidinimų scenarijus kurti patiems. Šis kūrybinis darbas labai uždegė mokinius. Kūrėme pasakiškai šventiškai linksmus, skleidžiančius gerą nuotaiką vaidinimus. Tokie humoristiniai vaidinimai taip pat suteikia daug erdvės mokinių improvizacijai, padrąsina, repeticijose vyrauja gera nuotaika. Svarbu ir tai, kad šiuos vaidinimų scenarijus galima nesunkiai transformuoti, t. y. nesunkiai sutraukti ar išplėsti, pagal poreikį ir mokinių idėjas.
Vienas scenarijus sukurtas pagal Juozo Erlicko kūrybą.


  • Autorius: Dainora Raudienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 70
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955324201

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai", kurį pristato Dainora Raudienė. Siūlome ne tik išsamų "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dainora Raudienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kad tave kur! 2 dalis. Įvairių vaidinimų scenarijai" perkama kartu