⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams

Kaina: 2,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-03-01 Ap

tokių šviečiamųjų knygelių lietuviams reikia kuo daugiau!


2022-11-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams" aprašymas

Susipažinkite su Megan – mergaite, kuriai nustatytas nerimo sutrikimas. Megan siūlo skaitytojams į nerimą pažvelgti jos akimis, norėdama padėti suprasti, kodėl kartais ji nerimauja ir kokią įtaką nerimas daro jos mintims ir elgsenai. Knygelė skirta septynmečiams ir vyresniems skaitytojams. Šis tekstas – ir idealus atspirties taškas pokal­biams apie nerimą pradėti tiek namuose, tiek mokykloje.Kiti taip pat domėjosi


2018-03-01

tokių šviečiamųjų knygelių lietuviams reikia kuo daugiau!

Parašykite atsiliepimą apie "Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Lucy Willetts, Polly Waite pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lucy Willetts, Polly Waite tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasikalbėkime apie nerimą? Vadovas draugams, artimiesiems, specialistams" perkama kartu