0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis

7,22 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis


2021-05-31 7.22 InStock
Į krepšelį
Knygos "Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis" aprašymas

Dabikinės specialiojoje mokykloje ugdomi didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai. Čia mokiniai, pedagogai, tėvai (globėjai), kaimo bendruomenės nariai vienijami ir telkiami bendram tikslui - ieškoti optimalių metodų, tobulinančių ugdymo turinį. Todėl mes, specialieji pedagogai, turintys ugdymo veiklos viziją, sugebame savo žinias pritaikyti jautraus vaiko poreikiams ir siekiams. Sukūrę ir įvykdę nemažai ugdymo veiklos projektų, pradėjome galvoti, kad pedagogo ir vaiko sėkmę lemia esančios mokykloje sąlygos, gebėjimas dirbti komandoje, išorinė partnerystė. Ugdymo turinys individualizuotas, diferencijuotas, integruotas ir orientuotas į socialinę, etnokultūrinę, etnoekologinę plėtrą. Ugdymo turiniui tobulinti, vaiko korekcijai bei vaiko sociokultūrinei kompetencijai ugdyti sudaromos individualios ugdymo programos.
Vaiko, turinčio psichikos sutrikimų, sėkmė priklauso nuo mūsų. Jis jausis laimingas ir saugus, jei mes sugebėsime jį gerai pažinti, suprasti, sukurti palankią jo saviraiškai plėtotis aplinką. Kiekvienas pedagogas savaip interpretuoja ugdymo turinį, tačiau viskas nukreipta vienam tikslui - kuo daugiau suteikti vaikui priimtinų žinių, paskatinti ugdymosi motyvus.
Dabikinės specialiosios mokyklos pedagogai noriai dalijasi savo pedagogine patirtimi. Prieš šešerius metus išleista knyga "Naujos technologijos ir etnokultūra specialiojoje mokykloje" ir šiandien rekomenduojama šalies pedagogams, o naujoji metodinė knyga "Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis" suteiks galimybę studentams, kolegoms pritaikyti savo darbe šiuolaikiškesnę, tobulesnę mūsų pedagogų gerąją patirtį.
Sud. Birutė Elena JakaitienėParašykite atsiliepimą apie "Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Birutė Elena Jakaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Birutė Elena Jakaitienė su knyga Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Birutė Elena Jakaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Specialiojo pedagogo ieškojimai, atradimai, patirtis" perkama kartu