0

Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė

Informacija

Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094415999

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė" aprašymas

Tai jauki istorija apie tai, kaip vienas narsus peliukas gabeno laišką Kalėdų Seneliui, užduočių bei idėjų knyga ir Advento kalendorius viename.

Jei pradėsi skaityti šią knygą gruodžio 1-ąją, turėsi ką veikti iki pat Kalėdų – kasdien perskaitysi po naują peliuko Vinstono nuotykių skyrių ir rasi puikių idėjų kalėdiniams darbeliams – kaip pasigaminti žaisliukų eglutei, išsikepti meduolinių peliukų ir dar daug įdomybių.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė, kurį parašė Alex T. Smith. Siūlome ne tik išsamų Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alex T. Smith. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė" perkama kartu