Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,99 €
Kaina su kodu: 7,99 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-13


2024-04-30 9.99 InStock
Į krepšelį 7,99 € -20% su kodu
PATOGU

Knygos "Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo" aprašymas

„Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo“ - tai jauki istorija apie vieno narsaus peliuko kelionę po visą Europą, užduočių bei idėjų knyga ir advento kalendorius.

Jei pradėsi skaityti šią knygą gruodžio 1-ąją, turėsi ką veikti iki pat Kalėdų – kasdien perskaitysi po naują peliuko Vinstono nuotykių skyrių ir rasi puikių idėjų advento darbeliams – kaip pasigaminti šventinių puošmenų, išsikepti įvairių Europos šalių kalėdinių skanėstų ir dar daug įdomybių.

Kuo ši knyga „Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo“ naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba
- Ugdoma empatija, gebėjimas atpažinti ir suprasti jausmus
- Knygoje esantys darbeliai, receptai ir užduočių idėjos skatina kūrybiškumą, lavina smulkiąją motoriką, gebėjimą susikaupti, išlaikyti dėmesį, laikantis instrukcijos atlikti užduotį, skatina savarankiškumą
- Jaukios, šiltos ir meniškos iliustracijos lavina estetinį skonį
- Ugdoma meilė gyvūnams, atsakomybė už juos
- Knygos veikėjų pavyzdys rodo, kaip kūrybingai spręsti iškylančias problemas, skatina ryžtingumą ir gebėjimą siekti užsibrėžto tikslo
- Skaitant įtraukiančias istorijas, skatinamas domėjimasis knygomis

Britų autorius ir iliustruotojas Alexas T. Smithas (g. 1985 m.) Lietuvos skaitytojams jau pažįstamas iš šmaikščių serijų apie nuotykių ieškotoją poną Pingviną ir linksmuolį šuniuką Klodą bei jaukios šventinės knygos „Kaip Vinstonas Kalėdas atnešė“. Šįkart jis pasakoja naują istoriją apie peliuką Vinstoną, kuris prieš pat didžiausias metų šventes leidžiasi į pilną nuotykių kelionę po Europos šalis, ieškodamas paslaptingos pelės iš vaikystės prisiminimų. Vinstonas draugams pažadėjo būtinai sugrįžti iki Kūčių, bet ar pavyks tai padaryti?

Ši knyga „Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo“ – ne tik jauki kalėdinė istorija, bet ir puikus šventinių užduočių ir darbelių rinkinys. Ją sudaro 25 skyriai ir 25 idėjos kalėdiniams darbeliams – po vieną kiekvienai advento laikotarpio dienai.


  • Autorius: Alex T. Smith
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094417870

Kiti taip pat domėjosi


2021-11-13

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo", kurį pristato Alex T. Smith. Siūlome ne tik išsamų "Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Alex T. Smith. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip Vinstonas Kalėdoms grįžo namo" perkama kartu