Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų

Kaina: 4,70 €
Kaina su kodu: 3,29 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 4.697 InStock
Į krepšelį 3,29 € -30% su kodu
PATOGU

Knygos „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų“ aprašymas

„Kakė Makė ir naminiai gyvūnai“ – tai „Mažylių“ serijos užduočių knygelė su lipdukais, skirta mažiesiems Kakės Makės gerbėjams – 3–4 metų vaikams.

Kakė Makė kviečia pačius mažiausius savo draugus kartu atlikti linksmas, spalvingas ir įdomias užduotis!

Keliaudami užduočių knygelės „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai“ puslapiais vaikai susitiks su naminiais gyvūnais– susipažins su šunelio Čiūčios dienos ritualais, užsuks į karvutės Žalmargės krautuvėlę, žais gyvūnų šešėlių teatrą ir net sužinos, kaip atrodo gyvalazdės. Knygelėje yra net 80 lipdukų ir aibė įdomios veiklos – vaikai rašys skaičius, susipažins su raidėmis, žais spalvomis, išmoks naujų žodžių, lavins ranką ir vaizduotę.

Atlikę visas užduotis ir suklijavę lipdukus, mažyliai turės puikią iliustracijų knygelę, kurią vartydami galės kurti istorijas, ieškoti objektų, prisiminti žodžius.

Užduočių knygelė su lipdukais „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai“:

pildo vaiko žodyną;
plečia akiratį ir padeda pažinti pasaulį;
moko sutelkti dėmesį;
lavina smulkiąją motoriką;
lavina emocinį intelektą.

Užduotėles parengė kūrybingos ir patyrusios pedagogės Živilė Kalasauskaitė ir Laimutė Pužauskienė:

Živilė:
„Mano namuose gyvena balta, stačiomis ausytėmis, trumpa uodega ir labai išdykusi kalytė vardu Pūga. Ji sugraužė ne vieną porą batų, nuplėšė užuolaidas, išrausė pomidorus darže, bet ji man pati nuostabiausia ir mylimiausia, nes tai MANO ŠUO❤️. Jei namuose turi augintinį, nepamiršk kasdien juo rūpintis, nes tavo gyvūnėliui TU esi pats svarbiausias ir mylimiausias.“

Laimutė:
„Mielas mano drauge, visa ko pradžia yra vaikystėje. Vaikystėje pirmą kartą supranti, kad pasaulyje esi ne vienas, kad privalai būti (nors esi dar visai nedidelis) tikru žmogumi. O tai reiškia – mylėti, žinoti, mąstyti ir stengtis būti vis geresnis.“Parašykite atsiliepimą apie „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Kakę Makę

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų“, kurį pristato Laimutė Pužauskienė, Živilė Kalasauskaitė. Siūlome ne tik išsamų „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Laimutė Pužauskienė, Živilė Kalasauskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Kakė Makė ir naminiai gyvūnai. Mažyliams: užduotėlės ir daugiau nei 80 lipdukų“ perkama kartu