NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kanapės yra vaistas

Kaina: 14,59 €
Kaina su kodu: 13,13 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 14.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kanapės yra vaistas" aprašymas

Milijonai žmonių visame pasaulyje gydosi kanapių preparatais. Nepaisant to, daugelis gydytojų vis dar nenoriai diskutuoja apie kanapių vaistus. Kadangi iš nepatikimų šaltinių gaunama tiek daug prieštaringos informacijos, sužinoti, ar kanapių preparatai gali būti veiksmingas gydymo būdas jums ar jūsų artimajam, atrodo beveik neįmanoma. Ši knyga „Kanapės yra vaistas“ – tai išsamus šaltinis žmonėms, kuriems įprasti vaistai nepadeda.

Medicinos mokslų daktarė Bonni Goldstein, pasitelkusi kanapių preparatus, padėjo tūkstančiams pacientų, sirgusių lėtinėmis, sunkiai pagydomomis ligomis. Šioje atradimų kupinoje knygoje „Kanapės yra vaistas“ ji aiškina, kaip kanapės, sąveikaudamos su žmogaus fiziologija, padeda atkurti homeostazę – pusiausvyrą, lemiančią gerą sveikatą. Knygoje taip pat išsamiai aprašytos įvairios šiame augale aptinkamos medžiagos, įskaitant CBD, ir jų gydomasis poveikis. Skaitytojai išmoks orientuotis vartotojams jau prieinamų kanapių produktų gausybėje ir gaus išsamių patarimų apie saugumą, poveikį ir asmeninį kanapių vartojimo režimą. Dr. Goldstein aptaria trisdešimt vieną dažniausią ligą, kurią pacientams pavyksta sėkmingai gydyti kanapių preparatais, įskaitant vėžį, nemigą ir virškinimo trakto sutrikimus.

Kadangi medicininių kanapių įstatymai ir toliau tobulinami, su sunkumais kovojantiems pacientams kaip niekada svarbu sužinoti apie šio augalo naudą iš sąžiningos, medicina pagrįstos perspektyvos. Ši šviečiamoji, praktinė ir išsami knyga padės pacientams priimti pagrįstus, apgalvotus sprendimus, kaip pritaikyti šį natūralų vaistą ir pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Medicinos mokslų daktarė Bonni Goldstein, viena gerbiamiausių ir patyrusių gydytojų, 2008 m. Los Andžele įkūrė savo kliniką. Ji sėkmingai išgydė tūkstančius suaugusiųjų ir vaikų, sirgusių sunkiomis ir lėtinėmis ligomis, dažnai veda seminarus apie kanapių mediciną įvairiose konferencijose ir pacientų grupėse visame pasaulyje. Dr. Goldstein yra „Canna-Centers Wellness & Education“ savininkė ir medicinos direktorė, taip pat weedmaps.com patarėja medicinos klausimais.


  • Autorius: Bonni Galstein
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786098247879
  • Vertėjas: Linas Daugėla
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Kanapės yra vaistas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie augalus

Bonni Galstein pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kanapės yra vaistas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kanapės yra vaistas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kanapės yra vaistas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kanapės yra vaistas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bonni Galstein tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kanapės yra vaistas" perkama kartu