⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos

Kaina: 15,59 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 15.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos" aprašymas

Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos.

Antras pataisytas ir išplėstas knygos „Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos“ variantas.

Ši knyga „Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos“ apie paslaptingų ir todėl labia įdomių mūsų krašto augalų gyvenimą. Pievų, pelkių ir miškų laukinės orchidėjos – tokios neįprastos, kad yra išskirtos į atskirą grupę – šeimą. Orchidėjos gyvena visai kitą gyvenimą, palyginti su kitais augalais. Jų kitokie žiedai, kitokios sėklos, šie augalai ir sudygsta, maitinasi kitaip. Lietuvoje dabar žinomos 38–40 rūšių laukinės orchidėjos. Pradėjus jas pažinti, atsiveria nauja, iki tol nematyta mūsų krašto gamtos pusė. Nors šio leidinio autorius biologas Bronius Šablevičius orchidėjų paieškoms paskyrė apie trisdešimt metų, bet iki šiol negali liautis jomis žavėtis.


  • Autorius: Bronius Šablevičius
  • Leidėjas: Lututė
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955372325

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie augalus

Bronius Šablevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bronius Šablevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvos pievų, pelkių ir miškų orchidėjos. Matomos ir pasislėpusios, pažįstamos ir nematytos" perkama kartu