Ženkliai PIGIAU - prekės vos iki 5€! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas

Kaina: 18,59 €
Kaina su kodu: 16,73 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 18.59 InStock
Į krepšelį 16,73 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“ aprašymas

„Galėčiau įteikti tau stumbražolių pynę, storą ir blizgančią lyg ta kasa, kuri krito mano močiutei ant nugaros. Bet ne man duoti ir ne tau imti. Wiingaashk priklauso pati sau. Tad verčiau siūlau istorijų pynę mūsų santykiui su pasauliu išgydyti.“
Robin Wall Kimmerer

Šiaurės Amerikos indėnai pasakoja, kad pirmosios žemėje ėmė augti wiingaashk – kvapiosios stumbražolės. Tenykštės tautos jas gerbė kaip sakralų, apeiginį augalą. Potavatomių gentainė, botanikė Robin Wall Kimmerer (g. 1953 m.), įkvėpta praeities palikimo ir remdamasi mokslo žiniomis, tyrinėja tai, kas rūpi mums visiems – gamtos pasaulį. Knygoje „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“ ji sujungia senąjį ir naująjį pažinimo būdą, kad pakviestų skaitytojus į mitinę, istorinę, dvasinę ir mokslinę kelionę pažeistam žmonijos ryšiui su gamta atkurti.

Pasak autorės, augalai ir gyvūnai turi savą kalbą, tereikia į ją įsiklausyti. Žemuogės ir moliūgai, astrai ir rykštenės, dumbliai ir kvapiosios stumbražolės teikia mums dovanų ir gali išmintingai pamokyti, bet esame pamiršę, kaip tai priimti ir išgirsti. Apmąstydama kūrinijos kelią nuo Vėžlio salos, kaip indėnai vadino savo žemę, radimosi iki nūdienių grėsmių jos klestėjimui, Robin Wall Kimmerer siunčia žinią, kad siekiant pilnatvės svarbu darniai įsilieti į amžinąjį gyvybės ratą.


  • Pavadinimas originalo kalba: Braiding Sweetgrass. Indigenous Wisdom, Scientific Knowledge and the Teachings of Plants
  • Autorius: Robin Wall Kimmerer
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275272
  • Vertėjas: Nida Norkūnienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie augalus

Robin Wall Kimmerer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Wall Kimmerer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas“ perkama kartu