NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais

Kaina: 10,90 €
Kaina su kodu: 6,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.9 InStock
Į krepšelį 6,54 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais“ aprašymas

Atsiversk šią knygelę, ir tau ilgai bus nenuobodu!

Sužinosi, kokius kambarinius gyvulėlius laiko karalaitės, dailiai – kad niekas nepraeitų pro šalį, bent vieno nenusipirkęs – papuoši kepinių mugei pyragaičius, o iš išspaudžiamųjų paveikslėlių sukursi nuosavą karalystę.

Brangakmenių lipdukus galėsi lipinti, kur tik širdis geis.Parašykite atsiliepimą apie „Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais“, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Karalaitės. Užduotėlės su išspaudžiamaisiais paveikslėliais“ perkama kartu