NUOLAIDOS sumuojasi! Papildoma 5% nuolaida viskam su kodu: PAPARTIS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai

Kaina: 10,90 €
Kaina su kodu: 6,54 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-06-30 10.9 InStock
Į krepšelį 6,54 € -40% su kodu
PATOGU

Knygos „Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai “ aprašymas

Smagi žaidimų, užduočių ir darbelių knygelė ilgiems vakarams.

Galėsi nupiešti žavius (arba nelabai) veidelius vaisiams, narvalą (jei nežinai, kas jis toks, sužinosi), pasidaryti žaismingą kabeklį ant durų

rankenos, kad šeimos nariai žinotų, kada duoti tau ramybę, žaisti su draugu paties pasidarytu loto, padėti mažajam vienaragiui grįžti pas mamą ir net... aprašyti mopso Dribsiaus dienotvarkę.

Knygelėje rasi per 100 putlių lipdukų - galėsi juos lipdyti, kur norėsi.Parašykite atsiliepimą apie „Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai “

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai “, kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų „Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai “ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai “. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai “ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Pupuliai. Neįprasti žaidimai ir išspaudžiamieji paveikslėliai “ perkama kartu