NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Karsavino meilės pamokos

Kaina: 2,95 €
Kaina su kodu: 2,66 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 2.953 InStock
Į krepšelį

Knygos "Karsavino meilės pamokos" aprašymas

Kūrinyje vaizduojamas Lietuvai itin brangaus žmogaus, ilgamečio Kauno ir Vilniaus universitetų profesoriaus Levo Karsavino (1882-1952) tragiškas likimas, jo daugiabriaunė asmenybė ir pokario - kultūrinės kūrybos ir griovimo meto - atmosfera. Per pagrindinio veikėjo sąmonę ir jos fenomenus sukuriama kronikinė istorijos regimybė ir keleriopos tikrovės sferos. Išradingais plastiniais vaizdais veriasi asmens, atsidūrusio uždaroje erdvėje, sąmonės srautas, nuolat lydimas egzistencinių išgyvenimų.


  • Autorius: Arvydas Genys
  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955716471

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Karsavino meilės pamokos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kultūrą, filosofiją

Arvydas Genys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Karsavino meilės pamokos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Karsavino meilės pamokos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Karsavino meilės pamokos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Karsavino meilės pamokos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Genys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karsavino meilės pamokos" perkama kartu