NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą

Kaina: 27,99 €
Kaina su kodu: 25,19 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-04-30 27.99 InStock
Į krepšelį 25,19 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos "„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą" aprašymas

Knygoje „Kas mūsų - kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą“ apžvelgiama Lietuvos ir užsienio valstybių (pirmiausia Lenkijos ir Prancūzijos) žvalgybų veikla Klaipėdos krašte, lietuvių žvalgų vaidmuo ir indėlis rengiant ir vykdant 1923 m. Klaipėdos sukilimą, pateikiamos operacijoje dalyvavusių lietuvių žvalgų biografijos.

Leidinyje taip pat nagrinėjama lietuvių žvalgybos ir vidaus saugumo institucijų formavimas ir veikimas Klaipėdos krašte 1923-1939 m., sujungus Mažąją Lietuvą su Didžiąja.

Knyga „Kas mūsų - kova įgysim“ gausiai iliustruota vertingomis istorinėmis nuotraukomis.


  • Autorius: Severinas Vaitiekus
  • Leidėjas: LGGRTC
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 624
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098298390

Parašykite atsiliepimą apie "„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Severinas Vaitiekus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Severinas Vaitiekus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "„Kas mūsų – kova įgysim“. Lietuvių žvalgybos vaidmuo sujungiant Didžiąją ir Mažąją Lietuvą" perkama kartu